Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Цела Апсолутен Притисок МАПАТА Сензор За АУДИ А2 А3 А4 A6 TT 1.2 1.4 1.8 Т 1.9 2.5 TDI 99VW9E928AA 062906051 0281002177

Цела Апсолутен Притисок МАПАТА Сензор За АУДИ А2 А3 А4 A6 TT 1.2 1.4 1.8 Т 1.9 2.5 TDI 99VW9E928AA 062906051 0281002177

DEN 368.00
DEN 417.60
 

Това е достапна
Износ

Висок Квалитет Бренд-нови 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Дел Број : 0281002177, 038906051, 1111222 062906051 , 99 VW-9 E928-АА
Fitment : За Ауди А2 8 Z0 1.2 TDI 1191 кзм, 45 KW, 61 PS 2001/03-2005/08 А2 8 Z0 1.4 1390 кзм, 55 KW, 75 PS 2000/02-2005/08 A3 8 L1 1.8 Т 1781 година кзм, 132 KW, 180 PS 1998/12-2003/05 A3 8 L1 1.8 Т 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS 1996/12-2003/05 A3 8 L1 1.8 Т quattro 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS 1996/12-2003/05 A3 8 L1 1.8 Т quattro 1781 година кзм, 132 KW, 180 PS 1998/10-2003/05 A3 8 L1 1.9 TDI 1896 кзм, 74 KW, 100 PS 2000/10-2003/05 A3 8 L1 1.9 TDI 1896 кзм, 81 KW, 110 PS 1997/08-2001/07 A3 8 L1 1.9 TDI 1896 кзм, 66 KW, 90 PS 1996/09-2001/07 A3 8 L1 S3 quattro 1781 година кзм, 154 KW, 210 КС 1999/03-2002/04 A4 8 D2, Б5 1.8 Т 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS 1995/01-2000/11 A4 8 D2, Б5 1.9 TDI 1896 кзм, 81 KW, 110 PS 1995/10-2000/11 A4 8 D2, Б5 1.9 TDI 1896 кзм, 85 KW, 116 PS 2000/03-2000/11 A4 8 D2, Б5 1.9 TDI 1896 кзм, 66 KW, 90 PS 1995/01-2000/11 A4 8 D2, Б5 1.9 TDI 1896 кзм, 55 KW, 75 PS 1995/12-2000/11 A4 8 D2, Б5 1.9 TDI quattro 1896 кзм, 85 KW, 116 PS 2000/03-2000/11 A4 8 D2, Б5 1.9 TDI quattro 1896 кзм, 81 KW, 110 PS 1996/09-2000/11 A4 8 D2, Б5 2.5 TDI 2496 кзм, 110 KW, 150 PS 1997/09-2000/11 A4 8 D2, Б5 2.5 TDI quattro 2496 кзм, 110 KW, 150 PS 1997/09-2000/11 A4 Avant 8 D5, Б5 1.8 Т 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS 1996/03-2001/09 A4 Avant 8 D5, Б5 1.8 Т quattro 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS 1996/02-2001/09 A4 Avant 8 D5, Б5 1.9 TDI 1896 кзм, 81 KW, 110 PS 1996/02-2001/09 A4 Avant 8 D5, Б5 1.9 TDI 1896 кзм, 66 KW, 90 PS 1996/02-2001/09 A4 Avant 8 D5, Б5 1.9 TDI 1896 кзм, 85 KW, 115 КС 2000/03-2001/09 A4 Avant 8 D5, Б5 1.9 TDI quattro 1896 кзм, 85 KW, 115 КС 2000/03-2001/09 A4 Avant 8 D5, Б5 1.9 TDI quattro 1896 кзм, 81 KW, 110 PS 1996/09-2001/09 A4 Avant 8 D5, Б5 2.5 TDI 2496 кзм, 110 KW, 150 PS 1997/09-2001/09 A4 Avant 8 D5, Б5 2.5 TDI quattro 2496 кзм, 110 KW, 150 PS 1997/09-2001/09 A4 Avant 8 D5, Б5 RS4 quattro 2671 кзм, 280 KW, 380 КС 2000/05-2001/09 A6 4 B, C5 1.8 Т 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS 1997/01-2005/01 A6 4 B, C5 1.8 Т 1781 година кзм, 132 KW, 180 PS 1997/12-2005/01 A6 4 B, C5 1.8 Т quattro 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS 1997/02-2005/01 A6 4 B, C5 1.8 Т quattro 1781 година кзм, 132 KW, 180 PS 1997/12-2005/01 A6 4 B, C5 1.9 TDI 1896 кзм, 81 KW, 110 PS 1997/04-2000/10 A6 4 B, C5 1.9 TDI 1896 кзм, 85 KW, 115 КС 2000/07-2005/01 A6 4 B, C5 RS6 quattro 4172 кзм, 331 KW, 450 КС 2002/07-2005/01 A6 Avant 4 B, C5 1.8 Т 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS 1997/12-2005/01 A6 Avant 4 B, C5 1.8 Т 1781 година кзм, 132 KW, 180 PS 1999/04-2005/01 A6 Avant 4 B, C5 1.8 Т quattro 1781 година кзм, 132 KW, 180 PS 1997/12-2005/01 A6 Avant 4 B, C5 1.8 Т quattro 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS 1997/12-2005/01 A6 Avant 4 B, C5 1.9 TDI 1896 кзм, 81 KW, 110 PS 1998/02-2001/04 A6 Avant 4 B, C5 1.9 TDI 1896 кзм, 85 KW, 115 КС 2000/07-2005/01 A6 Avant 4 B, C5 RS6 плус quattro 4172 кзм, 353 KW, 480 PS 2004/04-2005/01 A6 Avant 4 B, C5 RS6 quattro 4172 кзм, 331 KW, 450 КС 2002/07-2005/01 TT 8 N3 1.8 Т 1781 година кзм, 132 KW, 180 PS 1998/10-2006/06 TT 8 N3 1.8 Т 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS 2002/09-2006/06 TT 8 N3 1.8 Т quattro 1781 година кзм, 132 KW, 180 PS 1998/10-2006/06 TT 8 N3 1.8 Т quattro 1781 година кзм, 165 KW, 224 PS 1998/10-2006/06 TT Roadster 8 N9 1.8 Т 1781 година кзм, 132 KW, 180 PS 1999/10-2006/06 TT Roadster 8 N9 1.8 Т 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS 2001/01-2006/06 TT Roadster 8 N9 1.8 Т quattro 1781 година кзм, 132 KW, 180 PS 2000/02-2006/06 TT Roadster 8 N9 1.8 Т quattro 1781 година кзм, 165 KW, 224 PS 1999/10-2006/06
1.Една година Гаранција
2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк.
3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.
4.Ве молиме проверете го нашиот производ фотографии во врска дали тоа е исто како и вашиот стар дел.
Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Али-експрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .
Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.
Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.
Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.
Водич за справување со проблемите како што следува :
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.
3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно
1. Ако нешто ве unsatsified или лути, ве молиме контактирајте со нас
непосредно пред да замине на негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да
решавање на проблемот, додека да се чувствувате задоволни.
2. Ако satisty со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации.

Повеќе информации

Hysteresis:
99VW 9E928 АА
Чувствителност:
038 906 051,038906051,0281 002 177
Мерен Опсег:
062906051,1 111 222 1111222
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
линеарна:
99VW-9E928-АА 99VW9E928AA
Повторливост:
062 906 051
Стил:
Varistor Тип
Тип На Сензор:
Холцер
Резолуција:
0 281 002 177,0281002177
Бренд Име:
ZCAUTO
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал

Најдобрите понуди во категоријата