Кристал паун хривнија/корејски луксузни жените накит трговија на големо/pulseras mujer/pulseira feminina/brazalete/bilezik/bracciale

Кристал паун хривнија/корејски луксузни жените накит трговија на големо/pulseras mujer/pulseira feminina/brazalete/bilezik/bracciale

DEN 518.00
DEN 719.52
 

Това е достапна
Износ

САД $ 13.99 /парче US $ 14.45-14.98 /парче US $ 15.45 /парче US $ 11.99 /многу US $ 12.99 /пар US $ 12.98 /парче US $ 12.99 /парче US $ 13.99-14.99 /пи

Повеќе информации

Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Дијаметар:
за 6cm
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Кристал
позлата:
Злато-боја
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
89012
Бренд Име:
CNANIYA
Type1:
braclets/pulceras/bijouterie/bracciali дона/алки
Type2:
joyeria/bijoux/bisuteria/joias/joyas/jewlery/bijuterias
type3:
berloque/евтини/парична казна накит/подарок/убавина/нова година
Стил:
kpop/велика британија/european/циганската/панк рок/турски/париз/италија/harajuku/луксуз
Важат за:
свадба/Божиќ/натални
type4:
лето/топла продажба/персоналните/trinket
Одговара на crowd1:
жена/пар/неговата и нејзината/ булчински/noiva/дами/femme
Одговара на crowd2:
femlae/femininos/mujer/mulher/машки/masculinas/човек
type5:
wristband/нова 2015 година/accessoies за жена

Најдобрите понуди во категоријата