Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
YULUCH DIY рачно изработени Природни Дрвени Едноставен Накит Дрво Хривнија Накит Големи Алки За Жени

YULUCH DIY рачно изработени Природни Дрвени Едноставен Накит Дрво Хривнија Накит Големи Алки За Жени

DEN 61.00
DEN 93.60
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Дијаметар:
58-60mm
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
YULUCHBG04
Обликотшема:
Круг
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Дрво
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
YULUCH
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
боја:
Црна
Стил:
едноставна
Пакување:
1 Парче

Најдобрите понуди во категоријата