Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
бесплатен превозот!! 20pcs/многу Прилагодливи гроздобер стил 65x2mm може да се избере боја diy хривнија прстен/алка празно

бесплатен превозот!! 20pcs/многу Прилагодливи гроздобер стил 65x2mm може да се избере боја diy хривнија прстен/алка празно

DEN 911.00
DEN 1012.32
 

Това е достапна
Износ


големина : 65x2mm ако сакате мешани,pls пратете ми порака.јас ќе ви испрати треба боја.
Бесплатен превозот!!!! 8 стил сребро позлатен хривнија наоди/ база insize 18mm US$ 43.60 /многу
24 парчиња / многу
Бесплатен превозот!!!! 10 стилови можете да изберете бронза хривнија наоди/ нараквица синџир US$ 37.79 /многу
30 парчиња / многу
Бесплатен превозот!!!! 7 стилови можете да изберете сребро позлатен хривнија наоди/ 18mm insize круна база US$ 40.38 /многу
30 парчиња / многу
Бесплатен превозот!!!! 4 стил, можете да изберете бронза хривнија наоди/ база insize 18mm US$ 38.89 /многу
30 парчиња / многу

Повеќе информации

Метална боја:
злато позлатен, бела к, Сребро Позлатен, Розово Злато во Боја, Црна Позлатен Пиштол, Антички Бронза Позлатен
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Дијаметар:
65mm
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
65mmx2mm
боја:
мешана боја

Најдобрите понуди во категоријата