GrayBirds Нова Мода Животинско Змија Алки Бакар Со ААА Кубни Циркони Луксузни Накит За Жените MLB018

GrayBirds Нова Мода Животинско Змија Алки Бакар Со ААА Кубни Циркони Луксузни Накит За Жените MLB018

DEN 1247.52
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Главниот Камен Боја:
Бела
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Дијаметар:
2,32 инчи
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кубен Циркони
позлата:
Platinum Позлатен
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
MLB018

Најдобрите понуди во категоријата