Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Прилагодливи Едноставна Рачно Изработени Лак Јазол Нараквици Накит За Жените Сакаат Алка Ткаенината Нараквици За Девојка Подароци Лето Стил

Прилагодливи Едноставна Рачно Изработени Лак Јазол Нараквици Накит За Жените Сакаат Алка Ткаенината Нараквици За Девојка Подароци Лето Стил

DEN 30.72
 

Това е достапна
Износ


Опис :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
срцето шарм Во задниот
Боја : Злато, Сребро Црна
Материјал : Алуминиумски
Пакет се Вклучени : 1 PC Хривнија
Плаќање :
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
Да научат како да се плати со кредитна картичка .
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Да научат како да се плати со други начини.
Shippment :
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(20-35days.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн. се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.
За рокот за доставување на пратката.Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously). Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека.
Политика На Враќање :
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази).и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест).
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!
12288 Повеќе Ќе Ви Се Допадне

Повеќе информации

Бренд Име:
JETTING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
позлата:
Светло Жолта Боја На Злато
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
Прилагодливи Изјава Накит
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобрите понуди во категоријата