5 Сет од Нерѓосувачки Челик, Метални LED 16mm Притисни Копче за Префрлање Автомобил Цртичка 3v 5v 6v 12v 24v 48v 110v 220v Прстен Светлина се Префрлат Само Latching

5 Сет од Нерѓосувачки Челик, Метални LED 16mm Притисни Копче за Префрлање Автомобил Цртичка 3v 5v 6v 12v 24v 48v 110v 220v Прстен Светлина се Префрлат Само Latching

DEN 652.80
 

Това е достапна
Износ


5 Сет од Нерѓосувачки Челик, Метални LED 16mm Притисни Копче за Префрлање Автомобил Цртичка 3v 5v 6v 12v 24v 48v 110v 220v Прстен Светлина се Префрлат Само Latching
Напонот може да се прилагоди
можете да изберете боја на префрлање 1. црвено 2.жолт 3 . сина 4. зелена 5. бела
Ако ви требаат повеќе прекинувачот, ние исто така имаат ресетирате switch. ве молиме слободно контактирајте со нас за да добиете повеќе поевтина цена.
материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик
напонот на струјата : 3v 5v 6v 12v 24v 48v 220v
водоотпорен : IP67

Повеќе информации

боја:
Црвена, жолта, сина, зелена, бела
Напон:
3v, 5v, 6v, 12v, 24v, 48v, 110v, 220v
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
сертификација:
CE,RoHS
Карактеристики:
latching префрлате
Број На Модел На:
Притисни Копче
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Гаранција:
1 години
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик

Најдобрите понуди во категоријата