Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
YUPARD Headlamp 2* XML T6 LED Внатрешно Осветлување Главата Светлина Моќ Банка USB 3*ААА 3*АА 18650+2*2200 mAh батерија 18650+полнач

YUPARD Headlamp 2* XML T6 LED Внатрешно Осветлување Главата Светлина Моќ Банка USB 3*ААА 3*АА 18650+2*2200 mAh батерија 18650+полнач

DEN 855.00
DEN 1056.00
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики
• Производство на unltra светол зрак на светлина од страна КРИ LED
•Голема животниот Век на LED (10,000 часа)
•Прилагодлива headband со омекне подлога за челото
•Многу употреба на LED headlamp како што кампување, backpacking, лов, риболов, итни случаи и дома поправка
•Тоа е опрема за велосипедизам играч кој го купат
Спецификации
•Тип : 2*T6 Headlamp
•Сијалица Тип : КРИ XML T6 LED
•Број на Led диоди : 2
•LED Боја : Бела
• Вклучете Тип : Копче
• Едно копче прекинувач : На, Висок, Средни,Трепка ,Исклучување,
• Lumens : 2000 Лум
• Материјал : алуминиум, стакло, пластика и cotten
• Боја : сина
• Поддржано од : 2 x Батерија 18650 ,3*ААА,3*АА батерија( не се вклучени)
•Тежина : 205g (само headlamp)
Димензии : 63mm (HD)
пакет : 1*headlamp+2*2200m Ah батерија 18650 + полнач

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
Бела
Тип На Објект:
Предните светла
Префрлете Го Режимот:
Зумирање
Бренд Име:
yupard
Модел на LED Монистра:
T6
Водоотпорен:
Yes
Wattage:
20
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Број На Модел На:
782
Цел:
Кампување
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Извор На Светлина:
LED
Зрак Агол:
60°
боја:
Бела

Најдобрите понуди во категоријата