За TOYOTA RAV4 RAV-4 RAV 4 Претходница Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За Автомобил Видите Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште

За TOYOTA RAV4 RAV-4 RAV 4 Претходница Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За Автомобил Видите Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште

DEN 1719.00
DEN 1869.12
 

Това е достапна
Износ


Стоки Информации
Име : Автомобил Предо / Странично Лента Усна & Браник Deflector / Спојлер
Материјал : EPDM
Големина : 2.5 M x 60mm x 25 mm
Тежина : 1 КГ
Одговара На :
TOYOTA RAV4 RAV-4 RAV 4
ТОЈОТА Претходница
TOYOTA RAV 4 Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За TOP Gear Firends Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште
Добра Вест ! На Спојлер Усна беше подобрена ! Додадете правец на намалување дизајн функција ! Ефективно подобрување на ветер отпор кога високи забрзување ! И вашиот автомобил изгледа многу кул како Тело за полнење ! Случај за Подесување фанови ! Лесна Работа да се инсталира .
TOYOTA RAV 4 Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За TOP Gear Firends Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште
Опис
1. Совети : Запомнете да се исчисти браник пред да работи !
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
2. Crashproof Ефект
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
3. Сликарството (Сребро) ! Исто така, можете да инсталирате до задните !
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
4. Налепници
TOYOTA RAV 4 Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За TOP Gear Firends Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште
The Stig многу ми се допаѓа тоа . Што за вас ? Сите Top Gear Пријатели ! Даде Усна до вашиот RAV4 ! TOYOTA RAV 4 Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За TOP Gear Firends Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште
Посебни Информации :
Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека Стоката одговара на автомобили продажбата во Кина, но поголемиот дел од прибор погодни за други земји. Ќе мора подобро да се потврди ако тоа одговара на вашите автомобили според Сликите пред цел. Или можете да се поврзете со нас за да се потврди премногу.

Повеќе информации

Тип На Објект:
пред здолниште
Објектот Висина:
6.5inch
Име На Модел:
BL-2015
Објектот Ширина:
6inch
Модел Година:
До 2015
Автомобил Производител:
Тојота
Автомобил модел:
За RAV 4
Специјални Функции:
улогата на спојлер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
250inch
Материјал Тип:
EPOM
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
NOVOVISU

Најдобрите понуди во категоријата