Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
4M 96LED Завеса icicle string Самовила Надворешна Декорација string за Градина БОЖИЌ Нова Година Дрвото Светлина Бесплатен Превозот

4M 96LED Завеса icicle string Самовила Надворешна Декорација string за Градина БОЖИЌ Нова Година Дрвото Светлина Бесплатен Превозот

DEN 387.84
 

Това е достапна
Износ

НАПОМЕНА : ОВОЈ ЛИНК ДОСТАПНИ САМО СО "ЕУ plug" во 220 V . ИСТО ТАКА, ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ВЕЌЕ ПРЕСТАНАА ДА СЕ ПОНУДИ НА "ЦРВЕНИТЕ" БОЈА PLS НЕ КУПИТЕ НЕКОЈ ПОВЕЌЕ "ЦРВЕНО" БОИ. Ви БЛАГОДАРИМЕ. Производ Discription : 4 M 96 LED Завеса icicle string Самовила Надворешна Декорација string за Градина БОЖИЌ Нова Година Дрвото Светлина Бесплатен Превозот
100% Сосема Нов.
Материјал : Пластика, Електрични Компонента
Светла Боја : Топло Бела,Кул бело,Црвена,Сина,Жолта,RGB(Шарени )
Големина : 4meter x 0.4/0.5/0.6 m (Должина х ширина)
LED сос служ : 96 PCS
Напон : 220 V со ЕУ приклучокот, AC 110 V со НАС приклучокот.
Работна Околина : Внатрешна и Надворешна
Заштеда на енергија, животна средина friendl
Водоотпорен и Долг живот Општа употреба
Божиќ дрво или ноќта на Вештерките Illuminations
Приказ или Прозорец прикажува
Ресторани или Бар Декорации
Дома или Градина Декорација
Свадба, Роденден или партија Illuminations и др. Пакет Содржина : 1 x4 Mx0.4/0.5/0.6 M 96 Петокрак облик LED string светла со ЕУ plug 220 V
Примена : Широко се користат за домашна декорација употреба, хотели, клубови, трговски центри, Архитектонски декоративни осветлување, бутик атмосфера осветлување Нашироко се применуваат во Backlighting, сокриени осветлување, channel писмо осветлување Итни & security осветлување, реклама знак осветлување Декоративни светилки за празник, настан, покажуваат изложба Применливи за автомобил и велосипед декорација, граница или контурата осветлување Детали Слики :
1.Бесплатен превозот за повеќето земји. (Освен за неколку далечински земји). 2. За нарачка помала од $5 ,продавачот ќе одлучи дали тој ќе брод пакети со следење на број или не. 3. Нарачката адреса треба да бидат точни. Доколку адресата е погрешна,купувачот треба да ја откаже нарачката и да се постави нова цел. 4. Тоа е купувачот е должност да го исчистите cutoms и плати увозните давачки, даноци и давачки, ве молиме да обрнете внимание на следење на информации тесно и јасно царинската штом ќе може да се избегне било доцнење на пратката. 5. Повеќето пакети ќе пристигне во 60 дена или многу побрзо, меѓутоа, за време на испорака може да се разликува поради многу фактори, особено во шпицот на сезоната на транспорт. Ако не сте го примиле пакетот пред заштита измине времето, ве молиме контактирајте со нас за помош. Ви благодариме.
1. Ако производи имаат некој проблем, ве молиме испратете слика или видео на youtube или на Aliexpress да се покаже проблемот. Продавачот ќе им понуди делумна или целосна наплата според доказ обезбедени од страна на купувачот.
2. Ако производите не се користи и сакате да се вратите на неа, ве молиме да го испрати назад во 7 дена или ние ќе претпостави дека на производи се користи.
П : Како можам да добијам попуст?
A : За мала количина, цена е најниска ние може да понуди.
Сепак, за голема побарувачка, може да контактирате со нас пред исплата,
ние, најверојатно, може да заштедите на превозот цена за вас.
За многу големи нарачки, се разбира, ние ќе понуди некои попуст.
Ве молиме следете ги подолу процес за да се добие попуст.
1. Направи ред прво, не се плати веднаш.
2. Ни остави порака да ни каже и квантитетот на превозот метод сакате.
3. Ние ќе го промени износот за вас како е можно поскоро.
4. Испраќање на плаќање.
П : Што можам да направам ако не сум ја прими пратката за долго време?
О : Ако следење на информации покажува лево Кина копното или Хонг Конг
но нема информации за вашата локална скопска веб-сајт, на парцела сега е на патот на вашата земја, или пристигна во својата земја, но не и ажурирани информации, дојавени од вашиот локален поштата сепак, ве молиме да бидете трпеливи да се чека.

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
Сино, RGB, Бела, Жолта, Топло Бела
Wattage:
6W Max
Употреба:
празник
Напон:
220V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Растојание:
11-15 милиони
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Гаранција:
1 година
Приклучете Го Опашка:
Yes
сертификација:
RoHS,CE
Празник Име:
Божиќ
Повод:
Градина
Тело Материјал:
Пластични
Должина:
400cm
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
IKVVT
Број На Модел На:
SL-LSCL4x0.6M
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Музика:
Никој
Глава Број:
51-100 глава
База Тип:
No
Тип На Батерија:
НЕМА ПОТРЕБА

Најдобрите понуди во категоријата