Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Coversage Елка Метеор Туш Дожд Цевка 30CM 50CM 2 парчиња Самовила Декоративни Божиќ Guirlande Отворено Гарланд Самовила Светла

Coversage Елка Метеор Туш Дожд Цевка 30CM 50CM 2 парчиња Самовила Декоративни Божиќ Guirlande Отворено Гарланд Самовила Светла

DEN 1109.00
DEN 1680.00
 

Това е достапна
Износ


2 парчиња Божиќ 30 CM 50 CM Светла Отворено Цевки String Светилки Светлина Завеса Градина Светлината Led Завеса 30 CM Внатре во Домашниот Двор Свадба Странични Светла Точка Опис : 1.Materail : ПВЦ 2. Цевка Количина : 8 Цевки 3.LED светилки од по цевка : 30 CM : 24 Leds 50 CM : 48 Leds 4. Број на LED светилки : 30 CM : 192 Leds 50 CM : 384 Leds 5.Светлината Цевка Должина : 30 CM 50 CM 6.Вкупно Светлина String Должина : околу 300 CM 7.Тоа може да се користи со 110 V-220 V 8.На продолжување помеѓу две цевки : 30 CM ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме бидете сигурни дека машки/женски конектори се поврзани правилно, ако не можете да го вклучите светлото,тоа е предизвикано од страна на лажни конекција за конектори,ве молиме отстранете ги,промена на друга насока да ги поврзете повторно Информации : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме! 2.Ние ќе го организира испорака што е можно побрзо. Ако имате било какви проблеми, ве Молиме слободно да контактирате со мене, јас ќе се обиде најдобро да ви помогне,ви Благодариме! 3.Ако сакате на било други бои, ве молиме контактирајте ме,благодарение Предност : 1.Заштеда на енергија, животна средина пријателски 2.Светлината не е лесно да се стане жешко 3.Да се биде совршен за различни прилики, како на пример, Свадба, Хотел, Деловна зграда, Фестивал Декорација, Покажат/Прозорецот Прикажува,Ресторани/Бар Украси,Home/Градина Декорација, Божиќ/ноќта на Вештерките illuminations,Роденден,Забава , Улица Декорација и така натаму 4. Лесно да се инсталира. Без жици потребни 5. Водоотпорен. Тоа е погоден за надворешна употреба

Повеќе информации

Wattage:
30CM EU Plug, 50CM EU Plug
Употреба:
празник
База Тип:
Оптоварување
боја:
Мулти,Црна,Чоколадо,Војска Зелена,Слива,Темноцрвена,Виолетова,Светло Жолта,Сина,Сина,Розова,Светло Зелена,Портокалова,Светло Сива,Лаванда,Темно Каки,Црвена,Темно Сива Боја,Јасно,Небото Сино,Бело
Број На Модел На:
LXY-30
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Гаранција:
1 година
Приклучете Го Опашка:
Yes
Глава Број:
> 200
Празник Име:
Божиќ
Бренд Име:
COVERSAGE
Должина:
30cm
Карактеристики:
свадба завеса
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
220V
сертификација:
CCC
Тело Материјал:
Пластични
Повод:
Градина
Осветлување Растојание:
1-5m
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Музика:
Никој
Тип На Батерија:
свадба светла
string led отворено светла:
30cm метеор туш led декорација
гарланд string светла:
Метеор Туш Дожд Цевка Guirlande Led Отворено Гарланд
божиќ светла отворено цевки:
божиќ светла отворено цевки
божиќ светла:
girland завеса самовила светла божиќ нето светла
cortina led:
lucine декоративни метеор туш дожд цевка
guirnalda led:
божиќ светла дрво luces navidad предводена од надворешноста
lucine декоративни:
свадба светла luces navidad chrismas светлина
luces decorativas:
lucine декоративни метеор туш дожд цевка
pisca pisca натални:
guirlande led елка светла led string светла
метеор туш дожд цевка:
led светло guirlande led festoon светла guirlande lumineuse boule

Најдобрите понуди во категоријата