Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бесплатен превозот 50pcs Батеријата управува со Далечински управувач 16colors Подводни LED светло, ПРЕДВОДЕНА вазни база светлина за свадбена прослава

Бесплатен превозот 50pcs Батеријата управува со Далечински управувач 16colors Подводни LED светло, ПРЕДВОДЕНА вазни база светлина за свадбена прослава

DEN 8112.00
 

Това е достапна
Износ


Бесплатен превозот 50pcs Батеријата управува со Далечински управувач 16colors Подводни LED светло, ПРЕДВОДЕНА вазни база светлина за свадбена прослава
RGB LED Боја, 3 AAA Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн
10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА/Божиќ/Вљубените -Multicolor
Што Се Вклучени ???
50pc светлина база
50pc далечински контролер
Не вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!
На цртичка не значи десет парчиња стока. Овој објект е само едно парче, таа има 10 led сијалица во еден предмет.
Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE, не Подводните Sumix 9 Мулти Боја, Далечински Управувач Способен !!!
Карактеристики : 10pcs Супер Светло Мулти-бои SMD Led диодите На Светлото База
Големина : 7 CM дијаметар Тркалезна Форма светлина база, 2.8 СМ висок
24keys IR-Далечински Контролер,Може да се постави 16 бои ,4 боја програми, Брзина и светлина прилагоди копчето On/Off Прекинувач
Водоотпорен Дизајн , Без оглед дали го користите ас под вазна светлина.. тоа е погоден за нив.
Лесно се инсталира , Кога ќе се стави на 3 AAA батерии правилно , светлината ќе светне одеднаш, и стандардната програма е Црвено-Зелено-Сина Changin
Специјален Дизајн , Ние дизајниран нашата светла за да биде Централен светлина, Па не мора да дојде светлина во центарот, да се направи центар за повеќе посветла.
Посебни Stobe Функција , Можете да изберете 7 Бои како Stobe една.. Не само Бело, но, исто така, Црвено-Зелена-Сино-Жолто-Теал-Розова боја. Повеќе забава отколку другите.
Извор на енергија : 3 AAA батерии за светлината база , еден CR2032 батеријата за далечински контролер.. но не се вклучени. Тоа е лесно да се постави 16 различни бои кога ќе ги користат нашите IR-Далечински Контролер. И постојат 4 боја се менува програми за да се направи вашата декорација многу повеќе смешни.. Тоа ќе ви помогне да созд посебен , незаборавен прослави.. Како да се активни на светлата? Кога ќе се стави на 3 AAA батерии правилно , светлината ќе светне одеднаш, и стандардната програма е Црвено-Зелено-Сина Менување на Еден Далечински контролер може да се контролира сите светла околу тоа .
RGB Боја е со 24keys далечински контролер, Бела или Топло Бела Боја е со вклучување/исклучување на Далечинскиот Контролори.
3 AAA батерии не се вклучени, Но На Мобилен батеријата дојде со Далечински Контролер!
Апликации :
1, Со Стакло Риба Вазна
2, Употреба со цилиндар Вазни
3, Под Smooking Shisha Наргиле
4, Употреба со Хартија Фенер
Пакет

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
RGB
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Глава Број:
1-19 глава
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Должина:
2.8inch
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Гаранција:
12 monthes
боја:
Јасно
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
KITOSUN
Број На Модел На:
KS-SB-010MB
Тип На Батерија:
ААА
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Карактеристики:
Подводните
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
4.5
Напон:
4.5V
LED Осветлување Боја:
Изберете 16 Статични Бои со IR-Далечински Контролер, Вклучуваат БЕЛА
LED Сијалица Количина:
10pcs SMD5050 LED
LED Сијалица Боја:
RGB 3in1 Multicolors
водоотпорен или не:
100% водоотпорни , Потопна во вода
Далечински Контролер:
Инфраред контролер , 24keys да се избере бои и програми, вклучување/исклучување
Бојата се менува програми:
Флеш - storbe - мазна исчезнат
Производ големина:
7CM дијаметар, 2.8 ЦМ висина
Извор На Енергија:
3AAA батеријата управува ,но не се вклучени
Траење На Батеријата:
Трае повеќе од 8 Часа
Апликации:
вазни, цвет ,градина , smooking shisha декорација

Најдобрите понуди во категоријата