Мини Безжична Диско Топка Светла Батерија Управувана Преносни Партија Светлина Автомобил Декорација Strobe Светлина Звук Активира со помош на USB Кабел

Мини Безжична Диско Топка Светла Батерија Управувана Преносни Партија Светлина Автомобил Декорација Strobe Светлина Звук Активира со помош на USB Кабел

DEN 697.92
 

Това е достапна
Износ


Работа со или без музика. Совршен за музика.добро за било страни, Одмор, Свадба, Божиќ, Караоке, DJ..исто така може да користите надворешна, двор, спална соба, дневна соба и повеќе.Користете 2 или повеќе во исто време да имаат најдобри ефекти.
Ажурирање На Верзија
1.Производот доаѓа со литиум полимер батерија 380 Mah (јадро), нема потреба да го поврзете кабелот за напојување Со
Едно полнење, достапно време : (обично звук, звукот контрола за околу 3 часа, за да се избегне светлина, звук контрола околу 5 часа)
2.На база на магнет, може да се adsorbed на метал железо производи (како што се метални порти, метални шипки, градина барови и слично.. Со три круг 3 M лепак + метал печ, тоа може да биде прикачена на секоја позиција (плафон, ѕид, стакло итн.)
За сцена : семејните собири, роденден, Божиќ Карневал, отворено СКАРА, музика, сцена, приватна прием.
Спецификација
Тип : Звук Активира Светлина Светилка
Осветленост : 180 Лумен
Моќност : 3 W
Влезен Напон : 5 V
Големина на : 1.9*1.9*2.2 инч
Материјал : ПВЦ школка рефлексивни првенство
Извор на светлина Боја : 3 бои (сино, зелено, црвено)
Пакетот вклучува
1x DJ Автомобил Атмосфера Светлина Светилка
1x USB кабел
3x двострано лепило
Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка може да не се ротира.

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
Променливи
Wattage:
0-5W
Употреба:
празник
Напон:
220V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
Батерија
Приклучок Тип:
Никој
Празник Име:
Велигден Ден
Карактеристики:
Батерија Управувана,Звук Активира,со магнет
Приклучете Го Опашка:
No
Гаранција:
1 година
Повод:
Плоштад
Должина:
12inch
сертификација:
CCC,FCC
Број На Модел На:
Безжична Диско Топка Светла
Бренд Име:
fonkin
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Глава Број:
1-19 глава
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Е dimmable:
Yes
Музика:
Никој
Осветлување Растојание:
26-30m
База Тип:
Никој

Најдобрите понуди во категоријата