Луксузна Класичен Ѕид Хартија Внатрешни Работи Позадина Ѕид Damask Позадина Големи Ѕидни Облоги Дневна Соба Мебел Идеи Ресторан

Луксузна Класичен Ѕид Хартија Внатрешни Работи Позадина Ѕид Damask Позадина Големи Ѕидни Облоги Дневна Соба Мебел Идеи Ресторан

DEN 1596.00
DEN 2186.40
 

Това е достапна
Износ


Важна Забелешка :
Цел доволна количина за да се избегне боја разлика од различни серија(поинакви наредби од различни серија),
едната страна од ѕидот мора да користат иста серија на позадината; Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели,
но, тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот.
Кога ќе купите повеќе од 3 ролни , Во многу земји , Ние може да ви понуди бесплатен превозот од DHL , UPS-от , Fedex , ТНТ. Aramex !
Карактеристики Потресени : Не Тип на Производ : Roll Стил : апарати за Домаќинство Шема : Geomtric Материјал : Не ткаени хартија Апликација Type : Non-пејст Натпревар тип : Пад Отстранлив Тип : Strippable Перат : Никој
Димензии Бараат Шема се Повторува Метрички Големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри Снимката Големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метри
Производ Екранот
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1. Кој ќе плати за cutoms давачки? Може да ви биде наплатено царинските давачки и даноци за нешто да се купи преку интернет. Купувачи се одговорни за сопствени даноци. 2. Колку ролни ми треба за моите ѕидови? Секој се тркалаат 5.3 метри квадратни, како ќе има некои отпад при покривањето на натпреварот модели, па секој се тркалаат опфаќа околу 4.5 метри квадратни. 3. Можам да купам една ролна како примерок за да се види бојата и квалитетот на прво место? Не, кога ќе цел повторно следниот пат, ние може да се кандидира надвор од иста серија на тапет, девојче серија на позадина може да имаат малку боја сенка разлика и не може да се користи за истата страна на ѕидот, но може да се користи за друг ѕид. Бидете сигурни дека ќе цел доволно од еднаш. 4.Што треба јас да направам кога ќе добијам боја различна од листата? Ние сме биле прави најдобро да се направи помалку боја разликата помеѓу листата на фотографии и вистински предмети. 5.Она што лепилото треба да го користам? Вие само може да го купите од локалната продавница кој се нарекува позадина во прав(се бараат мешање вода) или позадина заврши лепак. 6. Како да се отстрани позадина без оштетување на ѕидот? Да, постојат неколку начини, вклучувајќи пареа или прскање со хемикалии. Добиете тоа !!!

Повеќе информации

Димензии:
53cm X 10m
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Тип:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
LIBBYQZ049

Најдобрите понуди во категоријата