5M Половината Линија Позадини Налепница Кујна Половината Линија Лепило Тоалет Тоалет Водоотпорен Ѕид хартија 3D стерео Врежана Дома Декор

5M Половината Линија Позадини Налепница Кујна Половината Линија Лепило Тоалет Тоалет Водоотпорен Ѕид хартија 3D стерео Врежана Дома Декор

DEN 1031.00
DEN 1272.00
 

Това е достапна
Износ


5 M Половината Линија Позадини Налепница Кујна Половината Линија Лепило Тоалет Тоалет Водоотпорен Ѕид хартија 3 D стерео Врежана Дома Декор
Опис : Материјал : Винил Тапет/ Водоотпорен ПВЦ позадина Производ Големина : 11cm Х 5m Употреба : Бања / кујна / Дневна соба / Постелнина соба / Студија соба/ Детска соба / ТВ позадина Внимание : самолепливи ( Дното имаат лепак , откине заштитна фолија може да биде директно вметнат. ) Функција : Мебел, реновирање, декорација, водоотпорен, dustproof, инсталиран површината може да се чисти со вода директно. Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1. Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата. 2. Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика. 3. Тоа е само-лепило позадината, можете директно да ги користите. 4. Клиентите од Бразил би сакал да брод од експрес, ве Молиме да обезбеди ме вашиот CPF или CNPJ Бр. под ред, ви благодарам! 5.Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот. Кога ќе купите повеќе од 5 ролни, Во многу земји, Ние може да ви понуди бесплатен превозот со DHL или Fedex. ТНТ.UPS-от. Aramex! превозот време само треба 5-7 дена! Ако ви се интересни во овие производи, ве Молиме да кликнете на сликата .

Повеќе информации

Димензии:
11cm Х 5m
Шема:
Флорални
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Број На Модел На:
ZCX-ST0023
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Европа
Тип:
Винил Позадини
Само Adhsive Позадина:
Спалната Соба Ѕид Половината Позадина
BathroomWallpaper:
Ѕидот Sticke Позадина

Најдобрите понуди во категоријата