Behang Персоналните 3D Позадини Дом Водоотпорен Врежана ПВЦ ТВ Позадина Позадината се Тркалаат за Ѕидови papel parede

Behang Персоналните 3D Позадини Дом Водоотпорен Врежана ПВЦ ТВ Позадина Позадината се Тркалаат за Ѕидови papel parede

DEN 1630.00
DEN 2328.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќето Клиенти, Исто Така, Ќе Купи
Ве молиме имајте во предвид :
1.Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
2.Боја на ѕвонење може да се разликува поради монитор резолуција и осветлувањето во просторијата,на слики на ѕидот за повикување само.
3.Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.
4. Можете да ги примите позадина ролни има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот. У треба да се Исчисти ѕид прво, да се избегне да не фирма, бидејќи на честички прашина.
5. Ја пресмета вашата соба големина внимателно за да бидете сигурни дека тоа е доволно за вашата fitment.
6.Увоз Даночни donot вклучуваат во цената на производот.
Модерна 3 D Врежана Персоналните Позадина
Стил : Модерна
Материјал : ПВЦ
Големина : 0.53 m (ширина) 10m(должина)
Лепак : Без
5 Бои
Прашања & Одговорите 1. Кој ќе плати за cutoms давачки? Може да ви биде наплатено царинските давачки и даноци за нешто да се купи преку интернет. Купувачи се одговорни за сопствени даноци. 2. Колку ролни ми треба за моите ѕидови? Секој се тркалаат 5.3 метри квадратни, како ќе има некои отпад при покривањето на натпреварот модели, па секој се тркалаат опфаќа околу 4.5 метри квадратни. 3. Можам да купам една ролна како примерок за да се види бојата и квалитетот на прво место? Не, кога ќе цел повторно следниот пат, ние може да се кандидира надвор од иста серија на тапет, девојче серија на позадина може да имаат малку боја сенка разлика и не може да се користи за истата страна на ѕидот, но може да се користи за друг ѕид. Бидете сигурни дека ќе цел доволно од еднаш. 4.Што треба јас да направам кога ќе добијам боја различна од листата? Ние сме биле прави најдобро да се направи помалку боја разликата помеѓу листата на фотографии и вистински предмети. 5.Она што лепилото треба да го користам? Вие само може да го купите од локалната продавница кој се нарекува позадина во прав(се бараат мешање вода) или позадина заврши лепак. 6. Како да се отстрани позадина без оштетување на ѕидот? Да, постојат неколку начини, вклучувајќи пареа или прскање со хемикалии. Начин на плаќање Можеме да го прифатиме Western Union, Moneybooker, Кредитна Картичка, Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Пратката Објект ќе бидат испратени во рамките на обработка време од листата по исплата е расчисти. Во суштина, тоа ќе се 10-30 дена за да добие пакет. Ве молиме да купат од вашите локални продавници, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи. Трговијата е прекуграничната и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, така што е потребно долго време за испорака. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат. Ние не сме Одговорни за вашите Царина. За нас, Наша цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да ни помогне да продолжиме да ве снабди со овие големи објекти со оставајќи ги сите позитивни и "СОВРШЕН" рејтинг кога оставајќи ни повратни информации. Ние го цениме вашиот бизнис и ние ќе го прават истото за вас. ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ! Ве Молиме контактирајте со нас НЕ остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се доби објект од 30 дена, Тоа е подобро да ги споделите со нас проблемот со НИ ИСПРАЌА ПОРАКА, ние ќе го решат и нека ви бидат задоволни. Ако имате било какви прашања, загриженост, добредојдени да не контактирате.

Повеќе информации

Димензии:
5.3㎡
Шема:
Флорални
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Стил:
Земја
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Бренд Име:
ѕидот зборува
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
Долго yong 9031
Тип:
Винил Позадини
Примена:
Дневна Соба,трпезарија,ТВ Позадина,Студија Соба,Деца Соба
Една Ролна Кралскиот Големина:
Должина
is_customized:
Yes
Една Ролна Метрички Големина:
10m(должина) 0.53 m(ширина)
боја:
Сина и Црвена,Светло Сина,Кафена,Жолта Сина

Најдобрите понуди во категоријата