сопствени 3D Позадина Јапонски стил ресторан за дневна соба Ресторан, Хотел позадина за чај соба

сопствени 3D Позадина Јапонски стил ресторан за дневна соба Ресторан, Хотел позадина за чај соба

DEN 864.00
DEN 1440.00
 

Това е достапна
Износ


Природен Камен Најголем Камен Продавница I n Aliexpress $ 14.5 /место $29.00 50 % ПОПУСТ $ 15 /место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 13 /место $29.00 55 % ПОПУСТ $ 15 /место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 14.5 /место $29.00 50 % ПОПУСТ $ 15 /место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 13.8 /место $29.90 54 % ПОПУСТ $ 14.5 /место $30.00 52 % ПОПУСТ
Почитувани купувачот ,оваа цена е за еден метар квадратен,кога вашиот игра цел ,ве молиме Оставете порака за вашата големина .ширина и висина. На пример, големина : , ширина 3 метри,висина од 2,3 метри . Површина : 3m*2.3 m=6.9=7 метри квадратни. Ви треба за да купите 7 метри квадратни (7 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7 метри квадратни. Количина : 1 квадратен метар = 140cm (W) x 70cm (H) или 100cm (W) x 100cm (H) Количина : 2 квадратен метар = 200cm (W) x 100cm (H) или 100cm (W) x 200cm (H) Количеството : 3 квадратен метар = 208cm (W) x 146cm (H) или 146cm (W) x 208cm (H) Количеството : 4 квадратен метар = 200cm (W) x 200cm (H) или 260cm (W) x 150cm (H) Количина : 5 квадратен метар = 250cm (W) x 200cm (H) или 200cm (W) x 250cm (H) Количеството : 6 квадратен метар = 300cm (W) x 200cm (H) или 200cm (W) x 300cm (H) Количеството : 7 квадратен метар = 300cm (W) x 250cm (H) или 250cm (W) x 300cm (H) Количеството : 8 квадратен метар = 400cm (W) x 200cm (H) или големина Количина : 9 квадратен метар = 350cm (W) x 260cm (H) или големина Количина : 10 квадратен метар = 360cm (W) x 280cm (H) или големина Количина : 12 квадратен метар = 400cm (W) x 300cm (H) или големина Кога ќе се создаде одредена нарачка, ве молиме оставете порака за ширина и висина во ред
Јапонски обичај Позадина Јапонски стил ресторан Fuji Суши Ресторан, Ресторан на Хотел позадина тапети за ѕидови 3 d за дневна соба
12 1111111
Услови за користење на услугите
Shipmet :
кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот слободни.ние ќе ја испрати на предмети wihtin 3 дневна откако вашата уплата е завршен.
ние не notguarantee deliverytime на сите intermational пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји.кој може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан.ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни customsfees.брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.овие дополнителни fes може да се собираат во времето на испорака,wel не rdfund превозот hcarges за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува било importtaxes,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
ние ќе рефундирање на ју ако ви се врати предметите wihtin 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина.меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека предметите rdturned се во нивните orighinal conditons.ако објектите се оштетени или загубени кога тие се returmed,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.купувачот треба да се обиде да се поднесе caim со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети
Боја На Несовпаѓање
Diferences во боја може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.Сепак.ако верувате дека објектот примена е погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас, прво befor ќе остави негативен фидбек.

Повеќе информации

Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Број На Модел На:
54ghght
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,самолепливи,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Површински Третман:
честички
Бренд Име:
ANNAGOODS
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Стил:
Класичен

Најдобрите понуди во категоријата