Круг чиста бела школка мозаик плочки мајка на бисер кујна backsplash туш позадина бања backsplash спалната соба ѕидни плочки

Круг чиста бела школка мозаик плочки мајка на бисер кујна backsplash туш позадина бања backsplash спалната соба ѕидни плочки

DEN 864.00
 

Това е достапна
Износ


Производ discription :
Број На Модел : A28
Материјал : слатководни школка,мајка на бисер
Чип Големина : 25mm
Лист Големина : околу 300*300мм(12"X12")
1lot : 11pcs=11 квадратни метри=1 метар квадратен
Дебелина : 2mm
Поддршка : mesh
Големина на примерок : 150*150mm
Производот се прикаже :
Производ Апликација :
Школка мозаик плочки се користи широко во различни места.
1.Идеален плочки за внатрешна и надворешна ѕидови плочка.
2.Зграда средини,базени,кујна соба,купатило.
3.Хотели и ресторани,барови,ballroom,вила.
4.табела врвот,таванот.салони.
5.TV задниот ѕид,countertops,туш ѕид,SPARS,итн.
Суровини :
Производ карактеристики на школка мозаик плочки :
1.Школка мозаик плочки се многу популарни во ентериерно уредување во неодамна години,нема загадување,без зрачење,не исчезнува,водоотпорни и огноотпорни заштита,лесно чистење и со апсорпција на вода е речиси нула.
2.Школка мозаик плочки се богати со боја,и имаат многу видови на облици и видови.Тоа може да се задоволат потребите на голем број потрошувачи.
3.Зелена зграда материја : Сите суровини и школки доаѓаат од природата.
4.Тие лесно се перат,трајни киселина-доказ.
5.школка мозаик плочки се рачно изработени производ наместо на машина.
6. Школка мозаик плочки се симбол на модата,богатство, благородништвото, legance и луксуз.
Инсталирајте Водич :
Внимание :
1.Квалитетот на производот е 100% сигурни.Ако ви се некои сигурно,ние укажуваат на тоа дека можат да купат еден квадратни метри или повеќе за примерок.
2.Според вашето барање,на производи може да биде приспособен за вас.
3. Како природен производ од страна на страна,школка мозаик плочки покажува различна боја, од различни агли и светлина.
4. За wholesales : Ние сме фабрика,и ние го прифаќаме трговија на големо наредби и проектот наредби!Трговија на големо цена ќе биде подобро, но минимум цел количина е повеќе.ако имате било какви прашања или ви се потребни повеќе информации,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Повратни информации :
1.Ние зависи од Aliexpress углед и задоволство на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2.Ако сте љубители на нашите предмети ве молиме да ни остават добар фидбек : 5 ѕвезди.Вашата акција ќе ни ги охрабри да се направи подобро.Ние ќе го прават истото за вас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Повеќе информации

боја:
1PCS Мал Примерок, 11PCS
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
is_customized:
Yes
Материјал:
Други

Најдобрите понуди во категоријата