Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Обичај тапети за ѕидови 3D, рози и пеперутки, накит мурали за дневна соба и спалната соба троседот во ЖИВО позадина позадина

Обичај тапети за ѕидови 3D, рози и пеперутки, накит мурали за дневна соба и спалната соба троседот во ЖИВО позадина позадина

DEN 1440.00
 

Това е достапна
Износ


Обичај тапети за ѕидови 3 D, рози и пеперутки, накит мурали за дневна соба и спалната соба троседот во ЖИВО позадина позадина
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина) . Нашата позадина продажба по квадратен метар.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина . На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.

Повеќе информации

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Функција:
3D,Флуоресцентни,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
ЕП
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Површински Третман:
Врежана
Тип:
Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
16386539
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Стил:
Европа
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Шема:
рози и пеперутки, накит
Користи:
Дневна соба, спална соба, ресторан, хотел,

Најдобрите понуди во категоријата