10ft*20ftTye-Умре Муслин студио реквизити фотографија 31-81,свадба фотографски позадина,муслин backdrops за фотографија

10ft*20ftTye-Умре Муслин студио реквизити фотографија 31-81,свадба фотографски позадина,муслин backdrops за фотографија

DEN 2230.00
DEN 2534.40
 

Това е достапна
Износ

10ft*20ft Tye-Умре Муслин студио реквизити фотографија 31-81,свадба фотографски позадина,муслин backdrops за фотографија Препорачува : Опис : Големина : 10ft*20ft /3*6m Направени од издржлив муслин материјал 100% памук за да го апсорбира светлина и помогне да се елиминира одраз Сосема лесна; направени од едно парче на материја Машина перат; овозможи 5-8% за намалување Crimped по должината на рабовите за да се спречи солзи Светлина-тежина Лесно да се свитка Спектар на избор за вас
Пакување : секој px во ПП торба
Примена : Тоа е совршен за секое професионално или аматерски фото снимањето. Тоа може да се користи за различни ситуации како што се фотографија студио, свадбена церемонија, birthday (роденден)/семејството партија и внатрешна/надворешна портрет, итн. За нас : Ние сме Производител на Фотографијата во позадина, кој има 10 години искуство во оваа индустрија.На тој начин, ќе се обезбеди разумна цена, со висок квалитет, најдобра услуга, брз време на испорака за вас.На секое прашање ,само оставете порака и ние ќе се обидеме потрудиме да помогне во секое време . Топло внимание : Бидејќи секоја позадина е бојата со рака, па на бои и сликата може да се разликува малку од делот прикажан во галерија слика Shippment : 1.Сите од нашите производи ќе ви бидат доставени во рок од 3-5 дена откако приемот на вашата исплата. 2.Бесплатен превозот преку Хонгконг Пост Воздух Mail .Ако имате други барање за превозникот,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ,ве молиме контактирајте со нас. 3,Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака, Ние ќе не наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Specialy,имаме многу големини како што е подолу,pls остави порака кога ќе треба . Многу различни фото backdrops можете да изберете од нас. Можете да изберете во зависност од вашите преференции.
Фабриката Се Покаже :

Повеќе информации

Стил:
Стариот Мајстор
Пакет:
Yes
Бренд Име:
FOTOKEEN
Број На Модел На:
31-81
Материјал:
Муслин
Тип:
Tye-умре Позадина
Големина:
10ft*20ft/3*6m
ОЕМ:
може да бидат прифатени
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата