нов производ 30*50 простор меморија памук hydrogel перница хит грижа перница+бесплатен превозот на големо и мало

нов производ 30*50 простор меморија памук hydrogel перница хит грижа перница+бесплатен превозот на големо и мало

DEN 1180.00
DEN 1242.24
 

Това е достапна
Износ


Еј ,дали имате соодветна перница?Дали знаете DEL hydrogel ? Овој простор меморија перница ќе ти покажам!! Ве молиме погледнете го опис на производот!!
Материјал : space памук Фил : 100% полиуретан Големина : 30x50x7/10 cm Тежина : за 0,7 кг Информации : Меморија памук перница јадро се направени од пена мувла на формирање, различен од другите обични сунѓерот производи, мувла пенење неизбежно се појавуваат над мала дупка, припаѓа на нормален феномен, не квалитет проблем, купувачот, ве молиме да бидат сигурни.

Повеќе информации

Пополнување:
Волна
Материјал:
Свила / Памук
Тежина:
0.5-1 kg
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
одделение:
квалитет
Употреба:
хотел
Број На Модел На:
qz-075

Најдобрите понуди во категоријата