Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Кориснички Photosensitive правоаголник Име печат за signet Лого/слика штембил, потпис печат DIY Бележник Декорација

Кориснички Photosensitive правоаголник Име печат за signet Лого/слика штембил, потпис печат DIY Бележник Декорација

DEN 560.64
 

Това е достапна
Износ


Тоа е прилагодено!
Ако цел тоа ,тоа значи дека имате многу кул specil печат.
Големина на : Не ве молиме оставете порака за големината и мастило боја
НЕМА.
Големина
цена
А
10x35mm
$11.68
10x48mm
Б
15x55mm
$13.68
16x32mm
20x30mm
20x40mm
C
10x80mm
$15.68
10x90mm
15x70mm
16x60mm
D
20x50mm
$17.68
20x70mm
25x50mm
граница : границата со или без граница
Име/Logo : купувачот понуда
Мастило боја : црвена,сина,зелена,виолетова,црна,розова,кафена,портокалова
на пример :
мастило : црвена,граница : со граничните,име : Алис,големина : 10x35mm
Печат шема :
Може исто така како овие : US$ 19.78 /set
САД$ 13.48 /set
САД$ 14.99 /set
САД$ 6.32 /парче
САД$ 10.99 /set
САД$ 0.94 /парче
САД$ 7.05 /set
САД$ 0.92 /парче

Повеќе информации

боја:
A, B, C, D
Употреба:
Персоналните Мотото
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата