Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
EMERSON IPSC посебни брзо снимање ремен или Појас Поддршка

EMERSON IPSC посебни брзо снимање ремен или Појас Поддршка

DEN 963.00
DEN 1070.40
 

Това е достапна
Износ

EMERSON IPSC посебни брзо снимање ремен или Појас Поддршка Конкуренција ширина 1.5",за да одговара со сите снимање опрема што се користи. Големина S - за половината 103 CM
Големина М - за половината 116 CM
Големина L - за половината 128 CM

Повеќе информации

Големина:
128cm, 116cm, 103cm
Применливи Луѓе:
Универзална
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
IPSC појас
боја:
Жолта / Црвена / Црна / Сина

Најдобрите понуди во категоријата