Професионални Прилагодливи Слабеење Вежба Појас Мажи Жени Фрли Вода Тежина Назад Подготвуваат Половината Поддршка

Професионални Прилагодливи Слабеење Вежба Појас Мажи Жени Фрли Вода Тежина Назад Подготвуваат Половината Поддршка

DEN 481.00
DEN 815.52
 

Това е достапна
Износ


Висок Квалитет на памук неформални спортови sock За жените Пролет лето есен зима Мода 5-прсти за фитнес јога и ruuning Бесплатен Превозот Топла Продажба Нов Моден Бренд Квалитетот на Жените Чорапи 6 бои солидна Есен Зима Неформални Спортови sock За жени Жени Спортски Сали Ракавица за Фитнес Тренинг Вежба Телото Градење на Тренингот Дигање Ракавици Половина Прсти Жена Јога Ракавици 34x14cm ЕВА Јога Пилатес е Фитнес Вежби Пена Ролери Масажа Physio T raining Повреда Активира Точка Спиење Bottoms во машка повик панталони мека удобно Мажите Спиење Bottoms Homewear јога панталони pajama спортски лабава Дневна облека Слабеење на Телото Заврши Спортски Назад Протези Мрежа/Neoprene Половината Тример Губење Тежина Фитнес Половината Тример Појас Назад половината поддршка Топла Продажба Јога Блок Тула Пенење Пена Дома Вежбање Пракса Фитнес Салата Спорт Алатка
Lumbar Поддршка Појас Назад Протези Дише Половината Третман на Lumbar Disc Herniation Граѓа Мускулите Вирус половината поддршка појас
Име на производ
Ортопедски назад поддршка појас
Број на модел на
Y011
Материјал
Fishnet крпа, магнети, турмалин
Боја
Црна, жолта
Големина
S/M/L/XL/XXL/XXXL
Должина
95/100/105/110/105/120cm
Ширина
14.5 cm
W осум
За 280g
Сертификација
CE, ФДУ, ISO9001, Б.В.
Функција
Авто-загрева, ослободување далеку инфрацрвени зраци и anion
Функција
Ублажување на lumbar болка, се задржи lumbar топло, заштита на lumbar од повреда
Пол
Мажи/Жени
Драг пријател,pls ни каже која боја ти треба кога ќе нарачки,или ние ќе ви испратиме случаен боја.Ви благодариме за вашето разбирање
Боја : Црна,жолта
Функции 1.Подобрување на локални и системски циркулацијата на крвта 2.Ослободува мускулите од замор 3.Активирајте клетки 4.Промовирање на метаболизам 5.Да се зајакне имунитетот
Вистински Детали :
1 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $2 ПОПУСТ за вашата следна цел. 2 Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе slove било проблем за вас. 1. Подготовка на Време : ние треба 2-4 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. 2. Бесплатен Превозот За Светот. Aofeite онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. Така на квалитетот е загарантирана. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас. Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно пред да го купат (големина за мерење ќе се покаже подолу секој предмети). Внимание : не можеме да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат. Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : *Цел број *предметот е SKU број *Сликата на неисправни монистра. Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате! Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Aofeite, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 15 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. 3.

Повеќе информации

Големина:
L, M, S, XL, XXL, XXXL
Број На Модел На:
Y011
Бренд Име:
KSY
Материјал:
риба свила крпа,турмалин крпа, магнетни камења
Применливи Луѓе:
Возрасни
Обука Назад Поддршка:
Плус Големина Еластичност Bodybuild Појас
Bodybuilding Црна Возрасни:
Половината поддршка бенд
Професионални Спортски Безбедност:
Заштита Појас за Спорт Безбедност
Салата појас спортски половината поддршка:
Еластичен појас поддршка
neoprene половината поддршка :
авто-греење половината поддршка
авто-греење половината поддршка појас:
дизајнер ремени мажите висок квалитет
Половината Заштитник Фитнес Опрема:
bodybuilding подготвуваат кревање Појас
bodybuilding појаси:
назад половината поддршка појас
Турмалин Магнетен Појас За Поддршка:
Заштита Појас за Спорт Безбедност
појас Половината Поддршка:
Градба На Мускулите Вирус

Најдобрите понуди во категоријата