Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бесплатен Превозот Прилагодливи Слабеење Појас За Жените & Мажите Црна Спортски Половината Поддршка Neoprene Безбедност Салата Појас Назад Заштитник 2XL

Бесплатен Превозот Прилагодливи Слабеење Појас За Жените & Мажите Црна Спортски Половината Поддршка Neoprene Безбедност Салата Појас Назад Заштитник 2XL

DEN 739.00
DEN 1251.84
 

Това е достапна
Износ

Дише Прилагодливи Топла Ново Тело Shaper Половината Појас Тренер т Форма носат Слабеење Контрола Појас Граѓа Поддршка Бесплатен Превозот BEFOR ЌЕ КУПИ Забелешка :
1.Ние ќе ја испратите вашата нарачка, како е можно поскоро.Но, не секогаш временската разлика.Жал ми е за крајот на пратката и anwear.
2.Превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта обично треба 15-50 дена за diffirent земји.Тоа ќе биде подоцна или ealier за времето и фестивал причини.Ве молиме почекајте трпеливо.
DHL превозот обично во рок од 4-7 дена. Fed EX обично во рок од 7-10 дена.
3.Ние се сигурни продавачот.Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Боја : Црна
Функции 1.Подобрување на локални и системски циркулацијата на крвта 2.Ослободува мускулите од замор 3.Активирајте клетки 4.Промовирање на метаболизам 5.Да се зајакне имунитетот
Вистински Детали :
1 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $2 ПОПУСТ за вашата следна цел. 2 Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе slove било проблем за вас. 1. Подготовка на Време : ние треба 2-4 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. 2. Бесплатен Превозот За Светот. Aofeite онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. Така на квалитетот е загарантирана. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас. Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно пред да го купат (големина за мерење ќе се покаже подолу секој предмети). Внимание : не можеме да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат. Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : *Цел број *предметот е SKU број *Сликата на неисправни монистра. Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате! Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Aofeite, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 15 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. 3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.

Повеќе информации

боја:
Црна
Големина:
L, M, S, XL, XXL
Бренд Име:
KSY
Материјал:
риба свила крпа,турмалин крпа, магнетни камења
Број На Модел На:
Y001
Применливи Луѓе:
Возрасни
Тип На Објект:
Половината Заштитник&поддршка и голема заграда
Големина:
S/M/L/XL/XXL
Материјали:
Mesh ткаенини,Fishline платно,Метал останува
Дише половината procetor:
половината тренер во половината cinchers
neoprene половината тренер&спорт :
Двојно се Повлече Рака кожа cincher
ниска назад спорт поддршка:
Појас За Слабеење Жените & Мажи
половината тример појас:
Cummerbund за мажи и жени
половината cincher телесната тежина:
дише назад половината поддршка појас
Половината Обука Корсети:
Во Долниот Дел На Терапија За Поддршка
ниска Половината Поддршка Појас:
плус големина половината тренер

Најдобрите понуди во категоријата