Гроздобер Вистински Лудиот Коњ Кожа Cowhide Мажите Мали Гласник Рамо Крстот Тело Нога Торба Кука Половината Пакување Кеси

Гроздобер Вистински Лудиот Коњ Кожа Cowhide Мажите Мали Гласник Рамо Крстот Тело Нога Торба Кука Половината Пакување Кеси

DEN 1870.00
DEN 1968.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

боја:
Црна, Кафеава, кафе
Тип На Објект:
Половината Пакети
Материјал Состав:
pu
Шаблон Тип:
Цврста
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Број На Модел На:
2808
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
steelsir
Објектот Должина:
150cm
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обликот:
Кутија
Рака Пад:
50cm

Најдобрите понуди во категоријата