MaiYaCa Сино небо бел облак сликарство Мода телефон случај за Huawei P6 7 8 9 10 P10plus за RedMi2 XiaoMi3 4 Redmi Note2

MaiYaCa Сино небо бел облак сликарство Мода телефон случај за Huawei P6 7 8 9 10 P10plus за RedMi2 XiaoMi3 4 Redmi Note2

DEN 82.00
DEN 95.52
 

Това е достапна
Износ

Mai Ya Ca Сино небо бел облак сликарство Мода Забава Динамичен телефон случај за Huawei P6 7 8 9 10 P10plus за Xiao Mi2 3 4 Redmi Note2 Coque Школка
Добредојдовте На М а јас У В а
1. Ние поддршка Dropshipping, промет на големо на производи, ние може да ви даде најдобра цена, висок квалитет на производите.
Ние може да се испрати на стоката што е можно поскоро по исплата потврда.
2. Ако се одлучите за испорака метод : Кина пост обичен мал пакет плус, тоа не може да се обезбеди следење на информации во странство , ве молиме да не грижете се, тоа ќе биде успех стигнете до вашата земја и својата packet loss стапка е многу ниска. Во овие наредби, ние не го прифати каков било спор не следење на број. Ако сакате да ги пратите на информации на проектот во реално време, ве молиме изберете Кина пост регистрирани воздухопловната
3. Ако сте загрижени дека тоа не може да се пристигне, можете исто така да изберете e Packet или Ali Express . Вие само треба да го додадете малку товар.
4. Ве молиме имајте во предвид на руски пријатели : ве молиме пополнете во полно име на примачот (вклучувајќи и најмалку 3 делови) и поштенски код, во спротивно вашиот пакет нема да биде во можност да помине низ вашата земја на царинската управа.
Забелешка : доколку имате прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем.
Можете да ја внесете во мојата продавница за да го изберете вашиот омилен стил :
Додадете нашата продавница за вашата продавница список и не пропуштајте било евтини производи!
Случајот информации
1) за i Phone 5/5s/SE / 6/6 S / 6 + 6 splus / 7/7 плус случај
Материјал : Транспарентна TPU
2) нови 100%

Повеќе информации

Материјал:
За Huawei P6, За Huawei P7, За Huawei P8, За Huawei P9, За Huawei P10, За Huawei P10 ПЛУС, За Redmi 2, За XiaoMi 3, За XiaoMi 4, За Redmi Note2
Бренд Име:
MaiYaCa
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Апстракт,Егзотични,Животински,Гроздобер,Транспарентен,Слатки,Шарени,Геометриски,Спорт,Обичен
Големина:
6.5cm*12.5cm
Карактеристики:
Тешко транспарентна пластика PC
Продажба:
Трговија на големо и Dropshipping
Материјал:
Тешко транспарентна пластика PC
категорија:
мобилен телефон додатоци
Телефон покритие за Huawei P6 P7 P8 P9 P10:
телефон случај за Huawei P6 P7 P8 P9 P10
маска за Huawei P10 Плус:
Случај За Huawei P10 Плус
телефон покритие за XiaoMi 2 3 4:
Телефон случај за xiaomi 2 3 4
телефон за покривање redmi забелешка 2:
Телефон случај за Redmi Забелешка 2
Маска за XiaoMi 2 3 4 redmi note2:
Објектот:
Blue sky бел облак сликата за Позадина
Модел:
HTyy18(1.13)1127

Најдобрите понуди во категоријата