Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
MaiYaCa Високи Потпетици Шема Гума PC Мека Телефон Додатоци Залив за LG G3 G4 G5 СЛУЧАЈ покритие за sony z2 z3 z4 z5 СЛУЧАЈ

MaiYaCa Високи Потпетици Шема Гума PC Мека Телефон Додатоци Залив за LG G3 G4 G5 СЛУЧАЈ покритие за sony z2 z3 z4 z5 СЛУЧАЈ

DEN 68.00
DEN 95.52
 

Това е достапна
Износ

Mai Ya Ca Високи Потпетици Шема Гума PC Мека Телефон Додатоци Залив за LG G3 G4 G5 СЛУЧАЈ покритие за sony z2 z3 z4 z5 СЛУЧАЈ
Добредојдовте на нашата онлајн продавница!!! Ве молиме да обрнете внимание за да ги следниве информации пред да шопинг!!!
П : Што е материја на овој случај ?
A : Тешко црна пластика PC
П : Како можам да се Провери логистика информации ?
A : Производот е бесплатен превозот од " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", која не може да се следи рекорд по парцела лево Кина.
Ако ви треба целосна следење, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" или " Epacket ", но треба да предизвика дополнителни превоз.
П : Колку долго може да добиете на стока?
A : Ние секогаш користете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус да се испрати објект .
Сад
25-44 дена
Канада
30-60days
Израел
36-60 дена
Руската Федерација
35-60 дена
Франција
27-45 дена
Чиле
50-80 дена
Шпанија
35-60 дена
Обединето Кралство
35-55 дена
Австралија
30-55 дена
Бразил
60-90 дена
Netherland
30-55 дена
Германија
33-60 дена
Повеќе информации : ве молиме кликнете на етикетата со "Превозот и Плаќање"
П : јас се уште не се добие мојата пакет, но купување заштита времето истекува?
А : ве Молиме контактирајте со нас , ние ќе се прошири на времето за вас . Ако тоа се уште не е пристигнат во очекувано време на испорака, можеби вашиот пакет е изгубен , ние ќе го испрати повторно или целосна наплата !
Ние сакаме можете да не контактирате доколку постои било каков проблем , ние ќе се потрудиме да го реши . Ве молиме не се отвори спор , ви Благодариме!
Руски пријател се обрне внимание ве молиме :
Ве молиме пополнете примачот име и презиме (вклучува 3 делови барем) и пост код, со цел,во спротивно вашата парцела нема да помине обичаите на вашата земја.

Повеќе информации

Материјал:
За Sony z2, За Sony z3, За Sony z4, За Sony z5, За Sony z5 Компактен, За LG G3, За LG G4, За LG G5, За мото G4, За мото G игра
Бренд Име:
MaiYaCa
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
дизајн:
Ткаеше,Егзотични,Гроздобер,Симпатична
Големина:
6.5cm*12.5cm
Карактеристики:
Тешко Пластични PC случај
Продажба:
Трговија На Големо И На Мало Со Квалитет
Материјал:
тврда црна пластика pc
категорија:
мобилен телефон додатоци
Мобилен Случај за sony z2 z3 z4 z5 z5c:
Маска за sony z2 z3 z4 z5 z5ccase
случај за LG G3 G4 G5:
маска за LG G3 G4 G5 случај
за МОТО G4 случај:
случај за МОТО G ИГРА покрие
случај за sony z2 z3 z5 z5c:
Маска forsony z2 z3 z5 случај
маска за SONY Z5 СЛУЧАЈ:
мобилен покритие за sony z2 z3 z4 z5 z5c случај
Објектот:
Високи Потпетици Позадина
Модел:
ХТ-jh4916

Најдобрите понуди во категоријата