Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
8 АА & 8 ААА 1.2 V Батерија на дигитални светилка

8 АА & 8 ААА 1.2 V Батерија на дигитални светилка

DEN 575.52
 

Това е достапна
Износ


Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во продажба цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Батерии : Капацитет : АА 3000m Ah / AAA 1800m Ah Напон : 1.2 V Хемија : Ну-МЗ (Никел Метал Hydride) Батерија Пати : До 1000 пати Пакет Содржина : 100% Сосема Нов 8 компјутери АА 3000m Ah Ni-МЗ Батерија Batteri 8 компјутери ААА 1800m Ah Ni-МЗ Акумулатори *Забелешка* За Батерија за Уреди : Камера, Блиц Светлина, Играчки, Далечински Управувач, MP3 Плеер, и др

Повеќе информации

Батеријата Број:
16
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
001
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
toyofmine
Тип:
NI-МЗ
Замена На Батеријата:
No
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Големина:
1.2V
Номиналниот Капацитет:
АА

Најдобрите понуди во категоријата