8x АА 2A Сива Боја 1.2 V Ni-МЗ 3000mAh Батерија + USB Полнач

8x АА 2A Сива Боја 1.2 V Ni-МЗ 3000mAh Батерија + USB Полнач

DEN 719.52
 

Това е достапна
Износ


Батерии : Капацитет : АА 3000m Ah Напон : 1.2 V Хемија : Ну-МЗ (Никел Метал Hydride) Батерија Пати : До 1000 пати
Полначот : 100% нов Recharges висок капацитет Ni-МЗ АА батерии Безбедна и ефикасна употреба на енергија Компактен и лесен Текст : A. C. 5v Излез : D. C. 1.4 V nput моќ : 2 W/p> Големина : 105 x 34 x 19 мм Многу удобен и лесен за користење
Пакет Содржина : 100% Сосема Нов 8 компјутери АА 3000m Ah Ni-МЗ Батерија Batterie 1 buc USB полнач
*Забелешка* За Батерија за Уреди : Камера, Блиц Светлина, Играчки, Далечински Управувач, MP3 Плеер, и др

Повеќе информации

Поставете Тип:
Полначот Поставува
Број На Модел На:
003
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
toyofmine
Големина:
AA
Батеријата Број:
1 сет
Тип:
NI-МЗ
Замена На Батеријата:
No
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Номиналниот Капацитет:
АА

Најдобрите понуди во категоријата