32x ААА 1800mAh 3А 1.2 V Ni-МЗ Црвено Батерија на Мобилен за MP3 РК Играчки

32x ААА 1800mAh 3А 1.2 V Ni-МЗ Црвено Батерија на Мобилен за MP3 РК Играчки

DEN 911.52
 

Това е достапна
Износ


Батерии Капацитет : ААА 1800m Ah Напон : 1.2 V Хемија : Ну-МЗ (Никел Метал Hydride) Батерија Пати : До 1000 пати Без Меморија Ефективно
Пакет Содржина 100% Сосема Нов 32 Компјутери ААА 1800m Ah Ni-МЗ Акумулатори

Повеќе информации

Големина:
AAA
Номиналниот Капацитет:
1351-2199mAh
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
001
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
toyofmine
Тип:
NI-МЗ
Замена На Батеријата:
No
Батеријата Број:
32
Номиналниот Капацитет:
1800mAh

Најдобрите понуди во категоријата