Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
24x АА 3000mAh +24x ААА 1800mAh 1.2 V Ni-МЗ Жолта Батерија +Полнач

24x АА 3000mAh +24x ААА 1800mAh 1.2 V Ni-МЗ Жолта Батерија +Полнач

DEN 1535.52
 

Това е достапна
Износ


24x АА 3000m Ah +24x ААА 1800m Ah 1.2 V Ni-МЗ Жолта Батерија +Полнач
Вовед на Батеријата : Капацитет : АА 3000m Ah / AAA 1800m Ah Напон : 1.2 V Хемија : Ну-МЗ (Никел Метал Hydride) Батерија Пати : До 1000 пати Вовед за да го Полначот : 100% сосема нов и никогаш не се користат Тоа е направен од високо квалитетни и издржливи материјали Лесен, компактен и лесно да се носат Преносни и лесна за употреба на полначот е во добра работна состојба Влез : AC100-240 V 50/60 Hz Излез : 1.2 v (АА/AAA) Може да се наплатат 2x AA или 2x ААА батерии во исто време се Работи за Ni-МЗ или NI-cd Батерии Пакет се Вклучени : 1 x полначот ( САД Plug Стандард ) + ЕУ Plug 24 x AAA 1800m Ah Ni-МЗ Акумулатори 24 x АА 3000m Ah Ni-МЗ Акумулатори *Забелешка* За Батерија за Уреди : Камера, Блиц Светлина, Играчки, Далечински Управувач, MP3 Плеер, и др

Повеќе информации

Номиналниот Напон:
1.2 V
боја:
НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, ЕУ Приклучок
Бренд Име:
toyofmine
Поставете Тип:
Полначот Поставува
Број На Модел На:
001
Тип:
NI-МЗ
Замена На Батеријата:
No
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Големина:
1.2V
Номиналниот Капацитет:
AA

Најдобрите понуди во категоријата