Бесплатен Превозот 2018 Нови Слатки Девојки Деца Браун Леопард Животински Печати Подвезици И Лак врски се Поставува За Момчиња и Деца

Бесплатен Превозот 2018 Нови Слатки Девојки Деца Браун Леопард Животински Печати Подвезици И Лак врски се Поставува За Момчиња и Деца

DEN 259.00
DEN 287.52
 

Това е достапна
Износ

Бесплатен Превозот 2015 Година Нови Слатки Девојки Деца Браун Леопард Животински Печати Подвезици И Лак врски се Поставува За Момчиња и Деца
1.Ако ви се одобрението за промет на големо или треба голема количина ,pls контакт со мене ,ние ќе ви даде најдобра цена или попуст ,
2.Ние, исто така, може да се направи на производи според вашиот дизајн или големина,во Меѓувреме АЗО Слободни,Nickle Слободни,Доведе Слободни и Еко-пријателски е во ред .
3.MOQ се 500 персонални компјутери за вашиот дизајн .
4.Примерок време : 5-7 дена
5.Стоката за време на Испорака : 15-25 дена
6.Фабриката слика :
Плаќање
Ние прифаќаме moneybookers, Money Gram и westernunion,Зачувам .Можете да користите било која од нив ви се допаѓа.
Превозот И Предавање
Сите објект се испраќаат преку Кина Пост Услуга во рок од 2 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро. . Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Ако вашето сакате брз време на испорака ,pls изберете DHL/UPS/ФЕДЕКС /ТНТ од вашиот товар такса.
Политика За Наплата
Сите продажни се конечни. Сериозни Купувачи само - ве молам не понуда или кликнете "Купи Сега", освен ако не се наменети за завршување на тоа.
30-ден Гаранција со Девизниот за неисправни, функционираат, неточни или на делови-водат за исчезнати предмети. Ве молиме да не известите и едноставно да го врати објектот со сите делови и прибор спакуван и означен "ЗА РАЗМЕНА" во рок од 14 дена од денот на приемот.
Ако неисправни, функционираат или делови-исчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на средствата може да се издаде.
Реконструкцијата се општо земено не се издадени. Посебни ситуации се испита од случај до случај.
Во повеќето случаи, Превозот и Ракувањето такса не се враќа.
Сите се враќаат на поштенски трошоци ќе биде одговорност на купувачи под сите околности.
Повратни информации
Ние искрено се надеваме дека може да ни даде добра оценка.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме нашиот квалитет на производи и услуги. Ако имате било каков проблем,можете да разговарате со нас,ние ќе ги реши проблемите додека не се satisfired со нашите производи и услуги.Благодарам многу !

Повеќе информации

Тип На Објект:
Подвезици
Шаблон Тип:
Животните
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Пол:
Момчиња
Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
65cm
Број На Модел На:
BS27
Материјал:
полиестер,стп,железо Клип
Големина:
2.5cm*65 cm
Стилови:
Леопард
боја:
Браун

Најдобрите понуди во категоријата