10cm 20cm USB 2.0 Машки да се Женски Аглеста Продолжување Адаптер кабел

10cm 20cm USB 2.0 Машки да се Женски Аглеста Продолжување Адаптер кабел

DEN 37.44
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

боја:
10cm Лево, 10cm Право, 20cm Лево, 20cm Право, 20cm Нагоре, Надолу 20cm
Пакет:
Yes
USB Тип:
Стандард
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер,Компјутер,Мобилен Складирање,Камера
Уверение:
ROHS
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
USB extension
Должина на кабел:
10cm 20cm
Употреба:
USB КАБЕЛ ЗА ПРОДОЛЖУВАЊЕ

Најдобрите понуди во категоријата