Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
80СМ 1.2 M 1.6 2.4 M M 4M 8M 12M 16М 24M RJ45 За CAT5E CAT5 Ethernet Интернет Мрежата Печ LAN Кабел Кабелот за напојување За Лаптоп Компјутер

80СМ 1.2 M 1.6 2.4 M M 4M 8M 12M 16М 24M RJ45 За CAT5E CAT5 Ethernet Интернет Мрежата Печ LAN Кабел Кабелот за напојување За Лаптоп Компјутер

DEN 60.96
 

Това е достапна
Износ


80СМ 1.3 1.7 M M 2.6 M 4.5 М 8 M 13 M 17 M 27 M RJ45 За CAT5 E CAT5 Ethernet Интернет Мрежата Печ LAN Кабел Кабелот за напојување За Лаптоп Компјутер
Можеби Како Што Се : Промоција!!! Кликнете на следните производи, што може да се види намалена цена!! Спецификации и Карактеристики : Овој кабел се поврзува сите хардвер дестинации на Локална Мрежа (LAN) на Овој Кабел е идеален за употреба за 10 Base-T, for100 Base-T и for1000 Base-T мрежи Злато позлатен конектори Лесно Да се Носат Мал, мала Тежина Лесен За Употреба Усогласеност Стандарди : ОВЖС/минлив исхемичен напад-568 B Категорија 5e Тип : Patch кабел за Приклучок RJ-45 - Машки Да се Машки (M M) Боја : Сина Должина : 80СМ 1.2 M 1.6 2.4 M M 4 M 8 M 12 M 16М 24 M Пакет се Вклучуваат : 1 x CAT5 CAT5 E Мрежата Ethernet LAN Кабел answer : ___________________________ Note : Ние не нудиме продажба на мало пакување,но ние ќе се пакувам и пред да се испраќаат надвор. Слика Покажуваат : Превозот Однос Нашиот Објект се бесплатен превозот во САД, ЕУ, Азија итн. Обичај, даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. Обично ние испрати стока од Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, за 7-25days може да пристигне на вашата адреса. Ако ви треба брза испорака DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS, иако тие не се слободни, но можат да уживаат во многу добар попуст. Кога ќе се направи ред, ве молиме изберете превозот начин кој сакате на нашата веб продавница. Ние ќе забележите следење Бр. со цел листата или испратете e-mail до вас. Повратни информации, Ние сме вид и искрен продавачите. И се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница. Ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти. Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. И ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации, ви благодариме! Услуги на клиентите, Бидејќи вашето задоволство е наша цел. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било која расправа за Aliexpress без комуникација, ви благодарам. Ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблемот за вас. И тоа нема да ве изневерам. Знаете какви било негативни или неутрални или спор ќе му наштети на двете страни, и нема да дозволиме проблем навистина да се реши. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Поради разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа. Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговори во рок од 1-2 дена. Ве молиме да бидете трпеливи! Ви благодариме! Политика на враќање ќе даде целосна наплата доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис. Враќање на средствата ќе бидат дадени по што доби назад објект квалитет парична казна. Ве молиме контактирајте со нас пред превозот секој предмети назад. Испраќачот трошоците за превозот не се врати, и врати превозот цена треба да се плати во вашата страна. Ви благодариме за вашиот разгледа нас.

Повеќе информации

боја:
80СМ, 120CM, 160CM, 240CM, 4M, 8M, 12M, 16М, 24M
Бренд Име:
WHOLEHEARTEDLY
Пакет:
No
Должина на кабел:
80СМ 1.2 M 1.6 2.4 M M 4M 8M 12M 16М 24M
USB Тип:
Стандард
Број На Модел На:
JUM001171
Употреба:
CAT5 CAT5E Мрежата Ethernet LAN Кабел
Име:
CAT5 CAT5E Мрежата Ethernet LAN Кабел

Најдобрите понуди во категоријата