Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Г-дин& Г-ѓа Јута Burlap Шише Вино Покрие Подарок Торба Божиќ Свадба Партија Декорација AA8008

Г-дин& Г-ѓа Јута Burlap Шише Вино Покрие Подарок Торба Божиќ Свадба Партија Декорација AA8008

DEN 72.00
DEN 89.28
 

Това е достапна
Износ

Опис На Производот Производот Вовед : Материјал : Burlap Јута Големина : Прибл. 12 x 32cm Главната Боја : Природна Burlap Гроздобер burlap јута подарок перница. Идеални за чување монистра, Вино, Вреќи и други jewelries, шминка, подарок, бонбони, свадба услуги, итн.
Плаќање Ние прифати кредитна картичка(Зачувам) и т/т.
Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас
Превозот
1. Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете го со цената и други детали со нас.
2. Повеќето од бесплатен превозот е брод од страна на CPAM или CPAP,CPAM и CPAP не е многу брзо,тоа ќе потрае околу 15-25 денови за вас.па ако ви треба брзо,ве молиме контактирајте ме.плаќате повеќе пари за да ги промените за брз брод метод сакате.
3. Ние само ќе брод на defaut адреса во alipay
4. Ние обезбедуваме CPAM,CPAP,EMS,DHL,UPS-от,Fedex за брод метод
5. Време на испорака : CPAM и CPAP ќе потрае околу 15-25 работни дена за вас.EMS,UPS-от,DHL,изразат испорака обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи.
Повратни информации
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме оставете ни активни повратни информации.ви благодариме!
3. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации,ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми. Услови
1. Ние ќе ги провери сите производот пред испорака за вас.
2. Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
3. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
4.Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.
5. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
6. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
7. Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор.

Повеќе информации

Повод:
Партија,Свадба & Ангажман
Број На Модел На:
AA8008
Повод:
Дома
Материјал:
јута

Најдобрите понуди во категоријата