Модерен Faux Кожа Шише Вино Торбичката За Пакување Кеси Двојно Шише Вино Подарок Торба

Модерен Faux Кожа Шише Вино Торбичката За Пакување Кеси Двојно Шише Вино Подарок Торба

DEN 559.00
DEN 787.68
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики :
1. Материјал : вештачка кожа
обвивка : собираат ткаенини
2. Производ Искористување : чување и носат вино
3. Применливи Сцени : Божиќ, денот на Благодарноста, дружења, забави, вечери и така натаму
4. Производ Големина : за 42 * 19 * 9.5 cm / 16.54 * 7.48 * 3.74 инч
Пакување Листа : 1 * вино торба
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако има било каков проблем, ве молиме порака мене.
Ние само брод потврдените адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Пошта е за стоки подолу 2kg.Генерално, тоа ќе потрае 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго).
Ако ви треба добра итно, ве молиме контактирајте со нас и да платат за DHL/Федекс/Aramex итн.
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ветивме 60 дена да пристигне за да повеќето земји и 90 дена да Бразил, ве молиме да не се отвори спорот до купувачот заштитата завршува ако не сте ја примите вашата цел.
3. Било кој квалитет на proble, ве молиме прво контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе ви ги даде најдобрите решенија.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Повеќе информации

боја:
Кафеава, Црвена, Црна
Повод:
Бренд Име:
cwaouoniy
Број на Компјутери:
1pc
is_customized:
No
Материјал:
кожа
Шема:
Никој
Број На Модел На:
Шише вино торба

Најдобрите понуди во категоријата