Велигден партија снабдување волнени крпа уметност класа Зајакот чоколадни Бонбони Торба мулти-цел собирање пакет креативни играчки подарок

Велигден партија снабдување волнени крпа уметност класа Зајакот чоколадни Бонбони Торба мулти-цел собирање пакет креативни играчки подарок

DEN 540.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Подарок Торба Големина:
35cm
is_customized:
No
Материјал:
Платно
Шема:
Цртан филм животинско
Повод:
Големиот Настан,Роденден,Велигден
Број на Компјутери:
1pc
Кукла видови:
Зајакот
Боја Класификација:
Женски зајакот девојка машки зајакот момче
Материјал:
Платно
додатен:
Памук, волна, памук
Висина:
30 cm-39 см

Најдобрите понуди во категоријата