Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
100pcs Мешани Бои Срцето Дизајн Organza Кеси 9x12cm Мала Партија Свадба Корист Подарок Торба Пошта Симпатична Бонбони Подароци Пакување Кеси

100pcs Мешани Бои Срцето Дизајн Organza Кеси 9x12cm Мала Партија Свадба Корист Подарок Торба Пошта Симпатична Бонбони Подароци Пакување Кеси

DEN 323.00
DEN 379.20
 

Това е достапна
Износ


Multicolors Organza Торба 9x12cm Drawable Свадба Партија Накит Кеси Мали Пакување Пошта Срца Дизајн Organza Подарок Перница 100pcs/многу
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави сите одговорноста за овој оглас
Објектот Количество 100 PCS /многу
Точка Бр.
Срцето Organza Торба 9x12cm
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Бела,Виолетова,Црвена,Сина,Розова,Зелена,Златна,Портокалова..
Објектот Околу Големина
9x12cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Накит,Монистра,бонбони,шарм,бутик,Подарок Пакување Екранот
За Кориснички
1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас . Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 500-10000pcs. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.Но, Ако вашиот количина е помала од 500pcs ,цената ќе биде поскапо.
2.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs.
3.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина .
4.За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.
Шопинг Процес
За Превозот
1.За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката .
2.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.
3.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.
4.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.
5.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
Multicolors Organza Торба 9x12cm Drawable Свадба Партија Накит Кеси Мали Пакување Пошта Срца Дизајн Organza Подарок Перница 100pcs/многу

Повеќе информации

Шема:
Срцето
Број На Модел На:
Срцето Organza Торба 9x12cm
Повод:
Роденден,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,денот на Благодарноста,Божиќ
Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KoMee
Материјал:
organza
Bolsas де Organza Големина:
9x12cm (3.54x4.72)
боја:
Бела,Виолетова,Црвена,Сина,Розова,Зелена,Портокалова...
Материјал:
Organza (Tull)
торба стил:
Мали Накит Бонбони Торба Подарок Пакување Кеси Торба Organza Пошта
индустрија употреба:
Display & Пакување
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Can Custom Logo (bolsas de regalo)
Тип:
Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type:
Партија Свадба Фаворизира Подарок Торба

Најдобрите понуди во категоријата