Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
[DWTS] година Мода Mens ремени луксузни вистинска кожа Браун плетенка Вистински Крава кожни ремени мажите Фармерки Широк girdle Машки 120 см

[DWTS] година Мода Mens ремени луксузни вистинска кожа Браун плетенка Вистински Крава кожни ремени мажите Фармерки Широк girdle Машки 120 см

DEN 483.00
DEN 895.20
 

Това е достапна
Износ


Купувачот не е задоволен со нашите појас, сакате да го размена, ние ги плати трошоците на логистиката,
купувачите сакаат да се вратат кога ќе примите ќе се врати за целосна наплата на купувачи,
и товарни субвенција, висок квалитет, што го заслужуваат да го имаат . Бидете сигурни за нашиот квалитет .
Ви благодариме за вашата поддршка. -DWTS
Начин на плаќање -Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање. Превозот-Ние сме превозот со Кина пост воздух mail и e-пакет, по плаќање ние веднаш ќе ви даде пратката. Повратни информации -Почитувани клиенти, ние го цениме вашиот вид соработка со нас, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. -Ве молиме ни e-mail или телефон нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе ги реши сите проблеми на задоволително ниво. -Вашите позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети. Се надеваме дека може да се изгради добар -долгорочни деловни односи со вас, ви благодарам. Политика на враќање -Ако сте незадоволни со објектот, ве молиме ни e-mail за наплата или испраќање во рок од една недела.Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, а купувачот е одговорен за враќање поштарина. Контактирајте со нас -Доколку имате било какви прашања во врска со превозот и квалитет,Pls слободно да ни e-mail. Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа. Answer : ___________________________ Note : Нашата цена е не вклучувајќи било данок или оддалечените области доплата.Pls да ни оставите вашата e-mail адреса по цел во случај на било јасно.Ви благодариме.

Повеќе информации

Појас Должина:
95cm 24to26 Инчен, 100cm 26to28 Инчен, 105cm 28to30 Инчен, 110cm 31to33 Инчен, 115cm 33to35 Инчен, 120cm 35to37 Инчен
Тип На Објект:
Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Појас Ширина:
3.3 cm
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
DWTS
Тока Ширина:
4.0 cm
Број На Модел На:
A
Појаси Материјал:
Cowskin
Тока Должина:
4.3 cm
Девојка појас ширина:
2.4
Погодни за употреба:
појас мажи мажи појас
Атрибут:
Ремен за Мажи Луксуз
група:
појаси за мажи
Материјал:
крава вистинска кожа
Dropshipping:
Да,Ние ги поддржуваме Dropshipping

Најдобрите понуди во категоријата