Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Најдобри YBT Унисекс Најлон појас Мулти-функционални воена тактика отворено спорт мода обичните мажи појас Пластични вметнете тока појас

Најдобри YBT Унисекс Најлон појас Мулти-функционални воена тактика отворено спорт мода обичните мажи појас Пластични вметнете тока појас

DEN 307.00
DEN 341.28
 

Това е достапна
Износ


Item Type Ремени Појас боја Зелена Каки Црн Појас Тока Стил Вметнете тока Појас Материјал Најлон Појас Големина 120cm Појас Тока Материјал Пластика
Најдобри YBT Унисекс Најлон појас Мулти-функционални воена тактика отворено спорт мода обичните мажи појас Пластични вметнете тока појас
Појас боја : Зелена Каки Црна
Појас Тока Материјал : Пластика
Појас Материјали : Најлон
Појас Големина : 120cm(Тоа се забележува дека ќе има 2-3 cm отстапување, поради прирачник за мерење)
Појас Тока Стил : Вметнете тока За Плаќање 1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел; 2. Купувачот е одговорен за било кој данок и должност задолжени од нивните земјата; 3. Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.Понатаму за плаќање прашања, ве молиме видете aliexpres плаќање помогне,тоа може да ви помогне. За Превозот 1. Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата,Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 30-45days, некои coutry ќе трае 35-60 дена,EMS 7-20days. 2. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките на 5-7 работен ден.Но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент.И понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царинската царинење.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.Ако не примите објект во рок од триесет дена,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. 3.Меѓународен превоз е потребно долго време,ве молиме да бидете трпеливи, ние Секогаш ќе обрне внимание на најновите динамичен информации, пратката може да биде случајна штета, вклучувајќи кршен,па дури и изгубени, ве молиме да се разбере! Ако не го добиете вашиот пакет,или пратката е оштетена,или имаат неисправни производи, ве молиме да ни обезбеди некои слики како доказ, ако факт е точно, ние ќе испрати нов производ за вас. Било какви барања ве молиме да ни кажете пред пратката испраќање,бидејќи еднаш парцела испраќање,ние не може да промени ништо! Ви благодариме за вашата шопинг. Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе ви одговори на вашето прашање како е можно поскоро. Почитувани купувачот,вашиот позитивни повратни информации и Пет ѕвезди резултат се толку важни за нас.Ако сте задоволни со нашите производи и услугата за да се остави убав повратни информации и Пет ѕвезди резултат ве молиме,благодариме! Ако нешто не е во ред со нашите производи и услуги,не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.Ви благодариме на соработката! Уживаат во шопинг!Ви благодариме!!!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Појаси
Појас Ширина:
5.5 cm
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Тока Ширина:
6cm
Тока Должина:
6.8 cm
Број На Модел На:
LKCZK0373
Појаси Материјал:
Платно
Бренд Име:
bestybt
датум:
20171103
Појас боја:
Зелена Каки Црна
Појас Материјал:
Најлон
Појас тока материјал:
пластични тока
Појас тока стил:
вметнете тока
појас големина:
една големина
Применливи пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик

Најдобрите понуди во категоријата