MXQ20-40 СКМ Тип MXQ серија Пневматски Цилиндри MXQ20-40A 40AS 40AT 40B Воздух Слајд Табела двонасочни 20mm Понесе 40mm мозочен Удар

MXQ20-40 СКМ Тип MXQ серија Пневматски Цилиндри MXQ20-40A 40AS 40AT 40B Воздух Слајд Табела двонасочни 20mm Понесе 40mm мозочен Удар

DEN 5232.00
 

Това е достапна
Износ

MXQ20-40 СКМ Тип MXQ серија Пневматски Цилиндри MXQ20-40 A 40 AS 40 AT 40 B Воздух Слајд Табела двонасочни 20mm Понесе 40mm мозочен Удар
Answer : ___________________________ Note : MAQ20-40, MXQ20-40 AS,MXQ20-40 AT, MXQ20-40 A, MAQ20 L-40, MXQ20 L-40 AS,MXQ20 L-40 AT,MXQ20 L-40 A
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е MXQ12-20 и MXQ12-50 за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.
Други Воздух Слајд Табела Пневматски Цилиндри :

Повеќе информации

боја:
MXQ20 40, MXQ20 40AT, MXQ20 40AS, MXQ20 40A, MXQ20L 40, MXQ20L 40AT, MXQ20L 40AS, MXQ20L 40A
Тип:
Цилиндар
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Број На Модел На:
MXQ20-40
Создаден Големина:
20mm
мозочен удар големина :
40mm
Течност:
Воздух
акција:
Двонасочни
Оперативен Притисок:
0.14 да 0.7 MPa
Доказ Притисок:
1.05 MPa
Амбиент и течност температура:
-10 до 60 ℃
Клипот брзина:
50 до 500 mm/s
Подмачкување:
Не-смазка

Најдобрите понуди во категоријата