Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
RB2015 Пневматски Воздух Цилиндар Шок Апсорбер RB 2015 К. Г. тема големина 20mm Удар 15mm СКМ тип RB серија Buffers

RB2015 Пневматски Воздух Цилиндар Шок Апсорбер RB 2015 К. Г. тема големина 20mm Удар 15mm СКМ тип RB серија Buffers

DEN 672.00
 

Това е достапна
Износ

Пневматски Воздух Цилиндар Шок Апсорбер RB 2015 К. Г. тема големина 20mm Удар 15mm СКМ тип RB серија Buffers
За голема количина цел,pls контактирајте со нас преку E-mail или whatsapp,со нетрпение очекувам да има бизнис со твоите : )

Повеќе информации

Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Број На Модел На:
RB2015
Тип:
Шок Апсорбер
Модел:
RB2015
OD:
20mm
мозочен удар:
15mm

Најдобрите понуди во категоријата