Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
RB0604 Пневматски Воздух Цилиндар Шок Апсорбер RB 0604 К. Г. тема големина 6mm Удар 4mm СКМ тип RB серија Buffers

RB0604 Пневматски Воздух Цилиндар Шок Апсорбер RB 0604 К. Г. тема големина 6mm Удар 4mm СКМ тип RB серија Buffers

DEN 744.00
 

Това е достапна
Износ

Пневматски Воздух Цилиндар Шок Апсорбер RB 0604 К. Г. тема големина 6mm Удар 4mm СКМ тип RB серија Buffers
За голема количина цел,pls контактирајте со нас преку E-mail или whatsapp,со нетрпение очекувам да има бизнис со твоите : )

Повеќе информации

Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Број На Модел На:
RB0604
Тип:
Шок Апсорбер
Модел:
RB0604
OD:
06MM
мозочен удар:
04mm

Најдобрите понуди во категоријата