CQ2B 20-45D СКМ Тип CQ2B серија CQ2B20-45 20mm понесе 45mm удар Двојно Дејство тенка Пневматски Компактен Цилиндар висок квалитет

CQ2B 20-45D СКМ Тип CQ2B серија CQ2B20-45 20mm понесе 45mm удар Двојно Дејство тенка Пневматски Компактен Цилиндар висок квалитет

DEN 249.60
 

Това е достапна
Износ


CQ2 B 20-45 D СКМ Тип CQ2 B серија CQ2 B20-45 20mm понесе 45mm удар Двојно Дејство тенка Пневматски Компактен Цилиндар висок квалитет
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е CQ2 B20-10 T и CQ2 B40-50 за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.
Компактен Воздух Цилиндар :

Повеќе информации

Тип:
Цилиндар
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
создаден:
20mm
мозочен удар:
45mm
Модел:
CQ2B 20-45D
Течност:
Воздух
Доказ Притисок:
1.5 MPa
Максимална оперативен притисок:
1.0 MPA
Клипот брзина:
50 до 500 mm/s
Lubrciation:
Не-смазка
is_customized:
YES
акција:
Двонасочни,една прачка

Најдобрите понуди во категоријата