CQ2B63-25D СКМ Тип CQ2B серија 63mm понесе 25мм удар Двојно Дејство една прачка тенка Пневматски Компактен Цилиндар CQ2B63-25

CQ2B63-25D СКМ Тип CQ2B серија 63mm понесе 25мм удар Двојно Дејство една прачка тенка Пневматски Компактен Цилиндар CQ2B63-25

DEN 552.00
 

Това е достапна
Износ


CQ2 B63-25 D СКМ Тип CQ2 B серија 63mm понесе 25мм удар Двојно Дејство една прачка тенка Пневматски Компактен Цилиндар CQ2 B63-25
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е CQ2 B20-10 T и CQ2 B40-50 за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.
Компактен Воздух Цилиндар :

Повеќе информации

Тип:
Цилиндар
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
создаден:
63MM
мозочен удар:
25mm
Модел:
CQ2B63-25D
Течност:
Воздух
Доказ Притисок:
1.5 MPa
Максимална оперативен притисок:
1.0 MPA
Клипот брзина:
50 до 500 mm/s
Lubrciation:
Не-смазка
is_customized:
YES
акција:
Двонасочни,една прачка

Најдобрите понуди во категоријата