Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
[SA] новиот Јапонски оригинални автентични KOGANEI вакуум вентили MED10-E1-11-E Место

[SA] новиот Јапонски оригинални автентични KOGANEI вакуум вентили MED10-E1-11-E Место

DEN 28373.00
DEN 35028.00
 

Това е достапна
Износ


* Специјалните продажби * новиот Јапонски оригинални автентични KOGANEI вакуум вентили MED10-E1-11-E Место

Повеќе информации

Тип:
Воздушна Пумпа
Максимален Вртежен Момент:
-
DIY Материјали:
Електрични
Просечната Потрошувачка На Воздух:
-
Број На Модел На:
MED10-E1-11-E Место
is_customized:
Yes
Големина:
MED10-E1-11-E Spot
Не-Оптоварување Брзина:
-

Најдобрите понуди во категоријата