Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1pcs ZY-160-Б прирачник топла фолија печат машина прирачник stamper кожа втиснување машина за Печатење област 100*150MM

1pcs ZY-160-Б прирачник топла фолија печат машина прирачник stamper кожа втиснување машина за Печатење област 100*150MM

DEN 5686.00
DEN 5984.64
 

Това е достапна
Износ


1pcs ZY-160-Б прирачник топла фолија печат машина 220v/110v упатство
stamper кожа втиснување машина
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Функција :
Оваа машина е погоден за пластика и гума печат
кожни производи, хартија и други дрво површини, печат обработка,
така што производи стигнат до појавата на целта
Машината се користи рака притисок со механички автоматско ролна,
може автоматски да ја прилагодите количината на хартија во.
Оваа машина има предноста на едноставен и компактни модели,
е идеален опрема за топла фолија печат и creasing
Answer : ___________________________ Note :
За оваа машина ,имаме 220v/110v ,ако треба 110v ,ве молиме contct со нас
На 110v машина треба да додадете 98usd
Ви благодариме

Повеќе информации

Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
ZY-160-Б
Тип:
Други
Печатење област:
100*150mm
Напон:
220v/110v (for 110v need to add 98usd)
со англиски Упатство:
Yes
Број На Производ:
H0225

Најдобрите понуди во категоријата