Десктоп пневматски двојно крајот се справи со G8 микро - монтирани накит гравирање машина за злато алатки 220V

Десктоп пневматски двојно крајот се справи со G8 микро - монтирани накит гравирање машина за злато алатки 220V

DEN 28591.00
DEN 30096.00
 

Това е достапна
Износ


Десктоп пневматски двојно крајот се справи со G8 микро - монтирани накит
гравирање машина за злато алатки 220 V
Сликата покажува :
Опис :
Брзина : 5000r / мин
Напон : 220 V
Фреквенција : 50 Hz
Моќност : 60 W
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Повеќе информации

Бренд Име:
LZHZXY
DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Други
Не-Оптоварување Брзина:
5000r / мин
Број На Модел На:
G8
Големина:
270*130*210mm
Број На Производ:
FL2150
Брзина:
5000r / мин
Напон:
220V
Фреквенција:
50Hz
моќност:
60W

Најдобрите понуди во категоријата