Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мини 150 Прирачник За Оперативни Топла Фолија Печат Машини Tipper Машина

Мини 150 Прирачник За Оперативни Топла Фолија Печат Машини Tipper Машина

DEN 4243.00
DEN 4466.40
 

Това е достапна
ИзносМини 150 Прирачник За Оперативни Топла Фолија Печат
Машини Tipper Машина
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Карактеристики :
Мини 150 прирачник за оперативни топла фолија печат машина се погодни за мали област сузбивање на разни материјали и имаат предности на двојно притискање механизам ,како пенкала ,пластични играчки , име картичка ,лична карта и сл.
и брз греење изработка на печат patters јасно со трета димензија.
1. Прирачник за печат, авто фолија хранење, без компримиран воздух, доведува до лесно ракување.
2. Печат прилагодлива температура се движат од температурата 60 Cto 300 C.
3. Висина на печат глава прилагодлив соодветно
Спецификација :
1. Модел : mini150
2. Производ облик : Авион
3. Работната маса големина : 150×110mm (5.8"x4.3")
4. Напојување : 220 V
5. Електротермичка Моќ : : 500 W
6. Работење : прирачник(60 C-300 C)
7. Печат на ветер : 400 КОМПЈУТЕРИ/H
8. Машина Тежина : 12 KG

Повеќе информации

Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Мини 150
is_customized:
Yes
Тип:
Други
Нето weght:
16kg
Печат област:
150*110mm
Број На Производ:
H0441

Најдобрите понуди во категоријата